SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2022 01:18   Güncelleme : 05-07-2022 01:18

Baskı altında oynayabilirim

Baskı altında oynayabilirim

Ligden farklı olarak, bu takım Avrupa rekabetinde çok iyi bir performans sergiledi. Bunu neye bağlıyorsunuz?

Süper Lig ile Avrupa Ligi arasındaki farkın ne olduğunu bilmiyorum çünkü oynayan takımlar aynı takım. Bunun nedeni baskı veya Avrupa kulüplerinin oyun tarzımıza uyum sağlaması olabilir. Çin Süper Ligi'nde değil de sadece Avrupa Ligi'nde bu kadar iyi olmamız için hiçbir neden yok.

Domenec Torrentleri hakkında ne düşünüyorsunuz?

Onu seviyorum. O iyi bir öğretmen. Oyuncularından ne bekleyeceğini biliyor. Çok deneyimli. Uzun yıllardır destek öğretmenliği yapıyor ve takım yönetmeyi ve takım hazırlamayı biliyor. Onun hakkında kötü konuşamam. O iyi bir öğretmen ve onunla çalışmayı seviyorum.

Sizden kendi performansınızı ve ekibinizin performansını değerlendirmenizi istesem...

Benim için buradaki ilk sezon ve uyumlu bir sezon olduğunu söyleyebilirim. Takıma, lige ve dile alışmak zaman alıyor. Zamanım doldu ve neredeyse tüm sahabet yarışmalarda olduğumu düşünüyorum. Ligde 2 gol attım ve birkaç asist yaptım. Benim icin yeterli degil. Buraya kendimden büyük beklentilerle geldim.

Taraftarlarımıza ve kendime söz veriyorum, gol atacağım ve asist yapacağım. Benim de yeni takımlarına uyum sağlamakta zorlandığımı anlamaları gerekiyor. Yeni sezon başlarken kendime yeni hedefler koyacağım ve herkesin benimle gurur duymasını sağlayacağım.

Bu sefer 1 Avrupa liginde 2 gol attınız. Sizin için en iyi hedef nedir?

Rizespor'a attığım ikinci gol bence sezonun en iyisiydi. Soso ile yaptığım çift pasın ardından attığım gol mükemmeldi.

Boş zamanınızı nasıl geçirirsiniz?

Boş zamanımı ailemle geçiriyorum. 3 çocuğum var. Çok güzel 3 oğlum var. Eşim ve ben onlarla vakit geçiriyoruz. Bu benim için en önemli şey.