SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2022 19:19   Güncelleme : 05-07-2022 19:19

Bozan herhangi bir oyuncu veya takımı diskalifiye etme hakkını saklı tutar

Bozan herhangi bir oyuncu veya takımı diskalifiye etme hakkını saklı tutar

Müsabaka için zararlı davranışlar şunları içerir: küfürlü ifadeler, fiziksel sertlik, tehditler, hakemlerin ve gözlemcilerin çalışmasını engelleme. Takım çalışması puan belirlemeye ve/veya puan ödülleri kazanmaya çalışırsa, ilgili takım elenecektir. (Bu karar hakemler ve turnuva organizatörleri tarafından verilecektir.)

Takım en az üç en fazla dört kişiden oluşur. Takım başına sadece üç oyuncunun oynamasına izin verilir. Bir yedek de izin verilir. Yarışmacıların dörtte üçü yarışmanın düzenlendiği ülkenin vatandaşı olmalıdır. Bir yabancı oyuncuya izin verilir.

Yarışmacılar yarış gününde en az 18 yaşında olmalıdır.

Takım kadrosu değişikliği maç günü saat 22:00'den sonra yapılamaz.

Elemelerde, çevrimiçi kayıt yaptıran takımlar Red Bull İlk Yarı Organizatörü tarafından rastgele dörtlü gruplara bölünecektir. Takımlar yarışmadan bahisbeta önce kayıt yaptırmalıdır.

Etkinlik organizatörü, etkinlik biçimini koşullara göre değiştirme hakkını saklı tutar.

Hangi takımın birinci olacağını yazı tura atışı belirleyecek. Yazı tura atışını kazanan takım, oyunun başında veya uzatmanın başında bir yer seçebilir.

Yasal oynama süresi 10 dakikalık 1 bölümdür. Oyun saati sadece oyunun son dakikasında durdurulabilir. Normal süre berabere biterse, uzatma oynanır. Uzatmada iki sayı atan ilk takım oyunu kazanır.

Her grubun son oyunu aynı anda oynanmalıdır.

Her gruptan en çok "saha sahibi" ikramiyeye sahip iki takım bir sonraki tura katılmaya hak kazanır.

KENDİ Mahkeme bonusu şu durumlarda verilir:

A) Kazanılan oyuna 5 puan eklenir.

B) Mahkeme Ödülleri Vardır: 6 puan eklendi. Grup aşamasının sonunda, en fazla toplam oyuncuya sahip takım, stadyum sahibi olma bonusu alacak.