SPOR
Giriş Tarihi : 05-07-2022 23:19   Güncelleme : 05-07-2022 23:19

Arkasında oynamak zorunda kaldık

Arkasında oynamak zorunda kaldık

Dünya Şampiyonasında dünya şampiyonu ve dünya üçüncüsü oldum. Avrupa ve Balkan Şampiyonalarına katıldım. Türk gençleri olarak bu spor için çok çalıştık. Sizi aramızda görmek istiyoruz. Şimdiki hedefimiz olimpiyat şampiyonu olmak. Günde saatlerce antrenman yaparak hazırlanıyoruz. Nihayet iki gün önce Bulgaristan'da düzenlenen Burgaz Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonasına katıldım ve üçüncü Avrupa ikincisi ve Avrupa şampiyonluğunu kazandım. Yetiştirmeye ve başarımızı olimpiyatlara taşımaya devam ediyoruz.

Toto Premier Lig'in 38. ve son haftasında Medipol Başakşehir, evinde Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti. Başakşehir teknik menajeri Erdinç Sözer, maçın ardından düzenlediği basın toplantısında, "Sezonun dokuzuncu maçında Emre Hoca'nın başındayız. İki fikrimiz var. Başarılı olmak için Avrupa'ya gidin. İkincisi maçı koymak. Felsefe ve sistem takıma entegre edilmiş durumda.Her iki durumda da iyi bir başarı elde ettiğimizi düşünüyorum.Trabzonspor ile maçı galibiyetle bitirdik, bu çok iyi bir sonuç.Uzun zamandır tebrik ediyorum. Takım, kulüp ve hocalarımıza teşekkür etmek istiyoruz. Beklediğimizi elde ettik. Onun adına çok mutluyuz" dedi.

Trabzonspor'un söylentileri... 2021-2022 Süper Lig'de Ahmed Çakır sezonunu şampiyon olarak tamamlayan Urkan Çakr, bu yıl Trabzonspor'da gösterdiği trinkbet performansla damgasını vurdu. Tivibu Spor'da konuşan yazarımız Erman Özgür, Uğurcan Çakır'a yönelik iddiaları yorumladı.

Erman Özgür, Trabzonspor'un yıldızı Uğurcan Çakır'ın ayrılmak istediğini belirterek, "Kalmak istemeyen bir oyuncuyu takımda tutmak sporda başarı getirmez. Bu bir hatadır, futbolcuyu kafaya koyamazsınız. Bunu, Trabzonspor bundan vazgeçmeli" dedi.

Erman Özgür, Trabzonspor'un Uğurcan Çakır ile şampiyonluk kazandığını belirterek, "Uğurcan'ın 1 numara olduğunu kabul ediyorum. Uğurcan'dan bir pas gelirse Else gibi gelecek bir kaleci onunla aynı yeteneğe sahip olmayabilir. Verimlilik ama onlar. 'O seviyeye yaklaşabilecek potansiyele sahip oyuncularız' dedi.