SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2022 15:24   Güncelleme : 06-07-2022 15:24

Karabük ve Galatasaray'ı çalıştırdı

Karabük ve Galatasaray'ı çalıştırdı

2017 yılında Galatasaray'da 34 maçta forma giydi. Maç başına 1.79 sayı ortalaması tutturdu.

Cumhurbaşkanı adaylarından Eşref Hamamcıoğlu'nun sportif direktör olarak Zenk Elgün'ü düşündüğü biliniyor. Ergün Tudor'u G. Saray'a getiren isim olarak bilinir. Bir diğer cumhurbaşkanı adayı Dursun Özbek de Tudor'u göreve getirdi ve ardından Hırvat hoca ile yollarını ayıran ekibi Fatih Trim. Terim'e teslim etti. (takvim)

Siyah Beyazlı yönetimin ve sportif direktör Ceyhun Kazancı'nın yeni sözleşme konusunda İtimat ile çok sayıda anlaşmaya vardığı doğrulandı. Özellikle başarılı futbolcu, İsmail ile yaptığı görüşmenin ardından takımda kalma kararı aldı ve önümüzdeki günlerde Beşiktaş ile sözleşmesini yenileyecek.

Ünvanda gözü olan Valerien Ismael'in 19 yaşındaki defans oyuncusu Serdar Saatçı'yı gelecek sezon kadrosunda düşünmediği söyleniyor. Siyah-beyazlı southbet teknik adamların Vader'ın boşluğunu çok kaliteli bir savunmacı ile doldurmayı planladıkları, deneyim eksikliğinden dolayı Zelda'yı bir yıllığına kiralamak istediği bildirildi.

Serdar Saatçı'nın sözleşmesi 2023'te bitiyor. Bu yüzden Siyah Beyazlı yönetim sözleşmesini yenilemek ve genç oyuncuyu düzenli olarak oynayabileceği bir kulübe göndermek istiyor. Serdar yeni bir sözleşme imzalarsa, satın alma yapmak üzere işe alınacaktır. Aksi takdirde kadroda kalacak genç oyuncular yarı yolda tekrar masaya oturacak.

Fransız ekibi Lille'e veda eden Blake Yılmaz'ın kariyerine Amerika Birleşik Devletleri'nde devam etmek için organize olduğu bildirildi. Özellikle, Temmuz ayında 37 yaşına girecek olan deneyimli futbolcu, bir dizi MLS kulübüyle görüşüyor ve bir anlaşmaya varılırsa ABD'ye seyahat etmeye istekli olacak. Tecrübeli futbolcu 2020'de beklenmedik bir şekilde siyah-beyazlı kulüpten ayrılarak Lille ile iki yıllık sözleşme imzaladı.