SPOR
Giriş Tarihi : 06-07-2022 23:24   Güncelleme : 06-07-2022 23:24

Days Gone'ı 2021'de PC'ye ve God of War 2022'de getiriyor

Days Gone'ı 2021'de PC'ye ve God of War 2022'de getiriyor

God of War dışındaki oyunların iyi satmaması ve Sony'nin şaşırtıcı paralar kazanmaması ile bu yıl işler değişti.

Premier Lig takımlarından Fraport TAV Antalyasport, transfer için çalışmalarını sürdürüyor. Kırmızı-beyazlılar, sözleşmeleri biten ve gelecek sezon için oyuncularını planlayan oyuncularla bir araya geldi. Yeni bir takvim hazırlama planlarını doğrulayan Frankfurt Havalimanı'nın TAV Antalyaspor'u, 1 Temmuz'da Atilla Vehbi Konuk tesisinde buluşacak. Kırmızı beyazlılar sağlık kontrolünden sonra 3 Temmuz'da Burdur'a ulaştı. mp çalışmalarına başlayacaktır. Fraport TAV Antalyaspor, Almanya'da ikinci bir eğitim kampı geçirmeyi planlıyor.

Nuri Şahin yönetiminde, yeni sezona hazırlanan kırmızı-beyazlı takımlarda kiralıktan dönen oyuncuların performansı değerlendirilecek. Nuri Şahin'in haberine göre, neyine oyuncunun önümüzdeki sezon takıma mı alınacağı yoksa başka bir takıma mı kiralanacağı değerlendirilecek.

Düzce'de yaşayan Trabzonspor taraftarları, 2021-2022 ligi şampiyonu Trabzonspor taraftarları için bordo Boğaziçi Kasabası Şampiyonlar Köprüsü'nü boyadı. Boğaziçi Belediye Başkanı İbrahim Ercan da köprü önünde davul ve kornolarla tezahürat yapan taraftarlara katıldı. İbrahim Ercan'ın 2014 yılında başlattığı köprü boyama işlemi bir gelenek haline geldi. "Boğaziçi Köprüsü" olarak adlandırılan ikonik köprü, şampiyonluğu hangi takımın kazandığına bakılmaksızın her yıl bu renge boyanıyor.

Ercan Belediye Başkanı, beldenin adı "Boğaz" olduğu için Boğaziçi Köprüsü'nün maketini yaptıklarını belirterek, "İlçemizde bize Boğaz'ı hatırlatan minyatür bir köprü yaptık. Sprouse Köprüsü. 2014 yılında köprüümüzü boyama kararı aldık. o takımın renginde Çin Süper Ligi'ni hangi takım kazanırsa kazansın 2014'ten beri şampiyon olan takımın rengi boyanıyor Bu yıl Trabzonspor 2021-2022 Sport Doto Premier Lig'in şampiyonu Ahmet Çalık oldu. Düz Trabzonspor Spor Derneği ile görüştük, onlar da etkinliğe katıldı” dedi.