SPOR
Giriş Tarihi : 07-07-2022 01:25   Güncelleme : 07-07-2022 01:25

Kız ve erkek çocuklarımızı kutluyorum

Kız ve erkek çocuklarımızı kutluyorum

Yorulmuşlardı ve yine playofflarda oynuyorlardı.Eskiden insanlar buraya kaçıyordu.Şimdi milli takıma gidemeyenler ağlıyordu.Aşk boşa gitmedi.Voleybol popülerdi. Tempomuz inanılmazdı.Yaz boyunca Altın Lig, ardından Challenger Kupası, ardından Avrupa Şampiyonası elemeleri, ardından Dünya Şampiyonaları, İslam Oyunları ve Akdeniz Oyunları oynayacağız.Burada başarı elde ettik ve oynamak istiyoruz. Dünya Ligi kızlarımız gibi."

A Milli kadın voleybol kaptanı Edda Elden Dundal, milli takımın geniş bir aileye sahip olduğundan bahsederek, "Takım olarak burada olmaktan çok mutluyuz. Bizi bekleyen çok yoğun bir zamanım var. Çok heyecanlıyız. Harika bir iş çıkarıyoruz. Bu bizim ne kadar büyük bir aile olduğumuzu gösteriyor. Bu yaz yorucu olacak. Webin sultanları olmaya hazırız. Bu ülkeyi geçmiş yılların güzel anılarıyla birleştirmek için gerekenlere sahip olduğumuzun farkındayız. Bu aşkı ekip olarak yaşadım, bence Cyber ​​Sultan sadece bir takımın değil, ülke ve spor sevgisinin ve kadınların başarısının simgesi haline geldi. Umarım başarılı bir yaz olur” dedi. .

Arslan Ekşi: "Milislere gelince sular kesiliyor"

A milli erkek voleybol takımı kaptanı Arslan Ekşi, yoğun bir sezona girdiklerini belirterek, "Önemli müsabakalar olacak. Erkek voleybol takımında uzun bir aradan sonra hepimiz Dünya Şampiyonalarında bahiskasabası olacağız. Heyecanla bekliyoruz. Ağustos Oyunculara destek verilirse kaliteli oyuncular gerektirir diyoruz. Bir de Trabzonspor'a bakalım, hepimiz Visca ve Bacasertas'ı istiyoruz, Trabzonspor'a taşındı. Çok iyi oyuncuları var. Onlar şampiyon olmayacaksa kim olacak? Bu sefer kalecimize normal bir oyuncu forması yaptırdık, böylece oyuna sokabildik. Büyük Dörtlü'nün bütçesiyle şampiyonluk için savaşmak kolaydır. İstediğiniz kadar oyuncu ve destekçiniz olabilir. Bütçemiz 6 milyon euro civarında. "