SPOR
Giriş Tarihi : 07-07-2022 13:26   Güncelleme : 07-07-2022 13:26

Bu ülkedeki futbol ekonomisi çok ciddi bir kriz içinde

Bu ülkedeki futbol ekonomisi çok ciddi bir kriz içinde

UEFA bir rapor yayınladı. Kimse fark etmedi. 3 ülkenin futbol bütçesi eksi. Bunlardan biri Türkiye. Türkiye, eksi yüzde 150. Hatta şuraya bir bakın siz. futbol ekonomisinin ne kadar tıkalı olduğunu görebilir.

Algı ile yatıp, algı ile uyanıyorlar. Sporting Trabzonspor için sözleşmeli bir proje olduğunu söylüyorlar. Benim 1 milyarım yapılandırılsa 3 kulübün 10 milyardan fazla borcu var. Bunu yapmak maksadın üzerindeki yükü hafifletmek. UEFA ve borcunu programa uygun tut."

Ankara'nın eski konutundan bir yıldırım, sarı-lacivertlileri transferde söz sahibi olacaklarının sinyalini vermek için toplarken, Paris Saint-Germain ile sözleşmesi biten ve şimdi Fenerba Che'den Jose Sousa'yı geride bırakan Gueye gündeminde. Şampiyonluk kutlamaları sırasında camiaya şampiyonluk sözü veren Başkan Farouk Koca'nın Jose Sousa ile de bizzat görüştüğü ortaya çıktı. Şu anda izinde olan Arjantinli yıldızın sözünü kesen Başkent, aradan sonra imza atacak.

Forvet, Ankara'nın eski konutunda sıkı çalışmaya devam etti. iki forvet var Bir görüşme yaptıklarını açıklayan Faruk Koca, Keçiörengücü'nün forvet oyuncusu Eze ile de onwin genişçe el sıkıştı. İki kulüp anlaştıktan sonra transferin resmiyet kazanması bekleniyor.

Milli takım sezonu kaldığı yerden devam edecek. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, geçen yaz pandemiden uzun bir dönüşün ardından, 2020 Tokyo Olimpiyatları'nda ülkemizi Ulusal Lig'de üçüncü sırada ve ardından Avrupa Şampiyonasında bronz madalya alarak bize büyük bir coşku yaşattı. Ortalama sekiz aylık bir lig molasının ardından Siber Sultanlar, yoğun planlama için tekrar bir araya geliyor.