SPOR
Giriş Tarihi : 07-07-2022 23:26   Güncelleme : 07-07-2022 23:26

Ne istersen yap - Diablo, Android ve iOS mobil cihazlarda bir

Ne istersen yap - Diablo, Android ve iOS mobil cihazlarda bir

AAA deneyimi için yumuşak dokunmatik kontrollere sahiptir. Ayrıca Battle.net® aracılığıyla Windows® PC'lerde genel testler için de mevcuttur. Ek olarak, oyuncuların çapraz oyun ve birlikte ilerleme yoluyla maceralarına rahatça devam etmelerini sağlar. Beta sonunda oyuncu ilerleme durumu sıfırlanmayacak.

İlk Ücretsiz Oyun - Tüm oyuncular, isteğe bağlı oyun içi satın alımlar olsun veya olmasın, tam hikayeyi, tüm karakter sınıflarını, görevleri, bölgeleri ve zindanları ücretsiz olarak deneyimleyebilir. Ek olarak, 35 milyonun üzerinde ön kayıtlı oyuncunun kutlanmasında, ilk eğitimlerini tamamlayan tüm oyuncular parlak bir Horadrim biblo seti alacaklar.

Tapınak seni bekliyor - dünyanın her yerinden bir oyuncu; Dünya Taş parçalarını toplama, Hayati İşaretleri yenme, Tapınağı koruma ve herkesin imrendiği Ölümsüz unvanını shotbet kazanma arayışına hemen başlayabilecek. Seçilmiş Asya Pasifik bölgelerindeki maceracılar 22 Haziran yarışmasına katılabilecekler.

İstanbul'dan yapılan açıklamada, "Süremin sonunda sözleşmesi sona erecek olan futbolcumuz Alexandru Epureanu, 2022-2023 sezonunun sonuna kadar uzatıldı. Alex Sandro Eprenu'nun başarılarının devamını dileriz, değerli bir üye olmuştur. Kulübümüzün kurulduğu günden bu yana ailemizin bir ferdi, 258 kez formamızı giymiş ve şampiyonlarımızın en büyük hissedarlarından biridir" denildi.

Fenerbahçe Opet hareketli bir gün geçirdi... Fenerbahçe Hanım voleybol takımına 4 oyuncu eklendi ve 4 oyuncu ile yollarını ayırdı. Sarı-Lacivertli pasör Merim Boz, Brezilyalı pasör Marcus Carneiro, orta saha oyuncuları Ergül Avesi Eroğlu ve Aslı Karaçi kadrolarını genişletti.

"Fenerbahçe Opet Hanım voleybol takımımızda, yeni kadro yapılanması kapsamında cross pasör pozisyonunda görev yapan milli sporcu Meryem Boz yer alıyor.