GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-07-2022 16:45   Güncelleme : 06-07-2022 16:45

Nöbetçi Veteriner Kliniği Sakarya

Sakarya Veteriner Kliniği olarak faaliyet VetRoyal aynı zamanda nöbetçi veteriner klinik olarak çalışmaktadır.

Nöbetçi Veteriner Kliniği Sakarya

Sakarya Veteriner Kliniği olarak faaliyet VetRoyal aynı zamanda nöbetçi veteriner klinik olarak çalışmaktadır. En yeni teknoloji ile donatılmış Veteriner Kliniği bünyesinde uzman veteriner hekimler görev almaktadır. Tüm hayvan dostlarınızın günün her saatinde gerçekleşen acil veteriner desteğinde Sakarya nöbetçi veteriner olarak VetRoyal hizmet vermektedir.

VetRoyal veteriner kliniğine ulaşabilmeniz için kliniğe ait olan web sayfasına giriş yapabilirsiniz. Burada yer alan en güncel iletişim bilgilerini kullanarak 7/24 randevu talebinde bulunabilirsiniz. Evcil dostlarımızın acil sağlık sorunlarında uzman desteğine ihtiyaç duyduğunuzda nöbetçi klinik olarak bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

VetRoyal hizmetleri

VetRoyal Veteriner Kliniği Sakarya bölgesinde faaliyet gösteren en donanımlı kliniklerden birisidir. Hayvan dostlarınızın tüm sağlık problemlerinin tanısı, teşhisi ve tedavisi aşamasında ihtiyaç duyulan laboratuvar desteği ve cerrahi operasyon uygulamaları klinik bünyesinde profesyonel bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Yaşantınızın bir parçası olan evcil dostlarımızın rutin bakım ve beslenme alışkanlıkları ile birlikte onların en önemli sağlık sorunları için VetRoyal Uzman veteriner hekimlerinden destek alabilirsiniz. Sakarya veteriner kliniğinde göz, kulak, diş, dermatalojik rahatsızlıklar ile birlikte cerrahi operasyonlar uygulanmaktadır. Tanı ve tedavi aşamasında ihtiyaç duyulan laboratuvar yine klinik bünyesinde bulunmaktadır.

Eğer evcil dostlarınız kronik bazı rahatsızlıklar ile mücadele ediyorsa ve günün beklenmedik zamanlarında Bazı rahatsızlıklar yaşıyorsa Sakarya acil veteriner olarak faaliyet gösteren VetRoyal bünyesinde 7/24 tedavi imkanı bulabilirsiniz.