GÜNCEL
Giriş Tarihi : 07-07-2022 13:07   Güncelleme : 07-07-2022 13:07

İstanbul Özel Pasta Siparişi

Özel gün kutlamalarında kutlama konseptine uygun bir pastanın hazırlanması kutlamaları renklendiren en önemli adımlardan birisidir.

İstanbul Özel Pasta Siparişi

Özel gün kutlamalarında kutlama konseptine uygun bir pastanın hazırlanması kutlamaları renklendiren en önemli adımlardan birisidir. Özel gün konseptine uygun şekilde özel olarak hazırlanan pastaların taze malzemelerle ve lezzetli bir şekilde hazırlanıyor olması büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle özel bir güne hazırlanırken seçeceğiniz pastanın ve bu pastayı hazırlayacak olan kişi ya da firmanın seçim süreci de dikkat etmeniz gereken detaylardandır.

Tek İşimiz web sayfasına giriş yaptığınızda İstanbul pasta siparişi alanında faaliyet gösteren butik pasta dükkanında aradığınız lezzeti ve özeni bulabilirsiniz. Şimdilik sadece İstanbul için çalışan Tek İşimiz bünyesinde yapılan tüm pastalar size özel olarak hazırlanan çok lezzetli atıştırmalıklardır. Siteye giriş yaparak burada bulunan iletişim bilgileri üzerinden iletişim kurabilir ve hangi gün için hazır olmasını istiyorsanız talep ettiğiniz özel pastaların detaylarını buradan paylaşabilirsiniz. Sizin siparişinizin ardından hazırlanmaya başlanan özel pastalar hem konsepte uygun tasarımları hem de kalitesi ve lezzeti ile tercih edilmektedir.

Naked Cake siparişi verin

Son dönemlerde birçok özel gün için tercih edilen naked cake siparişi için Tek İşimiz ile iletişim kurabilirsiniz. Yoğun tatları sevmeyen ve krema kaplaması olmadan çıplak kek halinde hazırlanan bu özel lezzetler özellikle ilkbahar ve yaz aylarında gerçekleştirilen özel gün kutlamalarında başrollerde oynamaktadır. Tek İşimiz tarafından yapılan nakde cakeleri tüm özel günler için deneyebilirsiniz.