GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-07-2022 10:07   Güncelleme : 08-07-2022 10:07

Ankara Panel Çit Modelleri

Genel kapsamda Ankara panel çit, üstte ve altta menteşelerle birleştirilen panellerden, açılıp kapanma özelliği kazandıran bir çit türüdür.

Ankara Panel Çit Modelleri

Genel kapsamda Ankara panel çit, üstte ve altta menteşelerle birleştirilen panellerden, açılıp kapanma özelliği kazandıran bir çit türüdür. Paneller genellikle yataydır ancak dikey de olabilir. Panel çitler, montajı, taşınması ve sökülmesi kolay olduğu için hem konut hem de ticari uygulamalardaki çit ihtiyaçlarına ekonomik bir çözüm sunar. Herhangi bir göreve gerek duymazlar (inşaatta zamandan tasarruf sağlarlar); galvanizli çelik donanım sayesinde paslanmaya karşı dayanıklıdırlar ve en önemlisi, prefabrik tasarımları kurulum sırasında hataları ortadan kaldırır - büyük bir ekiple çalışırken önemlidir. Ankara Tel Çit firması bu alanda hızlı hizmetler sunuyor.

Ankara Panel Çit Nedir?

Geniş kapsamda Ankara tel çit, panellerden yapılan bir çit türüdür ve en yaygın çit türlerinden biridir. Panel çitler, birbirine çerçevelenmiş ahşap veya metal levhalardan yapıldıkları için çerçeveli çitler olarak da adlandırılır. Panel çitler hem konut hem de ticari uygulamalar için mükemmel bir seçenektir. Panel çit, birbirine çivi veya vida ile tutturulmuş panellerden yapılır. Paneller tipik olarak ahşap veya metal levhalardan yapılır ve genellikle yaklaşık 3/4 inç kalınlığındadır. Levhalar genellikle dikdörtgen şeklindedir veya doğrudan çit direklerine tutturulurlar ya da direklere vidalanan bir çerçeveye tutturulurlar.

Paneller ayrıca genellikle dikdörtgen şeklindedir ve panellere yapıştırılır veya çivilenir. Panel çit kullanmanın birçok avantajı vardır. Birincisi, panel çitler güçlü ve sağlamdır. Ankara çim çit ürünleri ekonomiktir ve bakımı kolaydır. Ek olarak, panel çitler, özel uygulamanızın ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde özelleştirilebilir. Ankara Tel Çit firmasından hizmet alabilirsiniz.