GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-07-2022 09:29   Güncelleme : 13-07-2022 09:29

VODAFONE’A BRANDVERSE AWARDS’TA 14 ÖDÜL BİRDEN

Vodafone, dijitaldeki en başarılı proje ve markaların ödüllendirildiği Brandverse Awards’ta 3 Altın, 4 Gümüş ve 7 Bronz olmak toplam 14 ödüle birden layık görüldü. Vodafone, bu sonuçla en çok ödül alan şirketler arasında yer aldı.

VODAFONE’A BRANDVERSE AWARDS’TA   14 ÖDÜL BİRDEN

12 Temmuz 2022 – Türkiye’nin dijitalleşmesine liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, ulusal ve uluslararası düzeydeki başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Vodafone, marka ve kurumların sosyal medya ve dijitaldeki başarılı kampanya ve iletişim çalışmalarının değerlendirildiği Brandverse Awards’ta 3 Altın, 4 Gümüş ve 7 Bronz olmak toplam 14 ödüle birden layık görüldü. Vodafone, bu sonuçla en çok ödül alan şirketler arasında yer aldı. 

 

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Meltem Bakiler Şahin, şunları söyledi: 

 

“Pazarlama dünyasında yeni nesil yaklaşımların önemi artıyor. Vodafone olarak, sosyal medyada ve diğer dijital mecralarda yaratıcı ve yenilikçi kampanyalarla var olmayı önemsiyoruz. Bu anlayışla hayata geçirdiğimiz projelerimizin pazarlama dünyasının önemli ödül programlarından Brandverse Awars’ta ödüle layık görülmesinden mutluluk duyduk. Ödül alan projelerimizin hayata geçmesini yenilikçi bakış açısıyla mümkün kılan, emek veren tüm ekip arkadaşlarıma ve ajanslarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Vodafone olarak, pazarlamada öncü uygulamalara imza atmaya devam edeceğiz.”

 

Başarılı kampanyalar ödül getirdi

 

Vodafone, 25 Kasım Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele Günü için yaptığı “Kararan Hikâyeler” kampanyasıyla “Farklı Fikirler” ve “Küçük Bütçeli Büyük İşler” kategorilerinde Altın, “Sosyal Medya Kampanyası” ve “Özel Gün Kampanyası” kategorilerinde ise Bronz ödül aldı. Vodafone’un “YouTube Perisi” kampanyası, “Yaratıcı Ortam Kullanımı” kategorisinde Altın, “Farklı Fikirler” kategorisinde ise Bronz ödüle layık görüldü. Diğer yandan, şirketin “Vodafone Red’liler Netflix’i internetlerinden yemeden sınırsızca izliyor” kampanyası “Film-Telekomünikasyon” kategorisinde Gümüş, “Vodafone Business Dijitalleşme Testi” kampanyası “Doğrudan Pazarlama Kampanyaları” kategorisinde Bronz, “Vodafone Simple ve Vodafone Fiber” kampanyası “Sosyal Medyada Verinin Etkili Kullanımı” kategorisinde Bronz, “Friendzone” kampanyası “Online Reklam” kategorisinde Gümüş, “Messi'ye 10 Numara Transfer Teklifi” kampanyası “Gerçek Zamanlı Kampanya” kategorisinde Gümüş, “Türkiye'nin %100 yenilenebilir enerji kullanan ilk ve tek operatörü: Vodafone” kampanyası ise “İklim Değişikliği ile Mücadele” kategorisinde Gümüş ödül aldı. Vodafone ayrıca, “SocialBrands Veri Analitiği” kategorisinde Bronz ödülün sahibi oldu.

 

Yeni nesil pazarlamaya 360 derece bakış

 

Social Media Awards Turkey, 6’ncı yılında, dijitaldeki en başarılı marka ve projeleri Brandverse Awards çatısı altında ödüllendirmeye başladı. Eski ve yeni nesil tüm pazarlama, iletişim ve reklam çalışmaları ile markaların dünyasına 360 derece kapsayıcı bir bakış sunan Brandverse Awards Pazarlama ve İletişim Ödülleri, Marketing Türkiye ve BoomSonar tarafından düzenleniyor. Brandverse Awards, yıl boyunca sergilenen reklam, pazarlama ve pazarlama iletişimi çalışmalarını özgün değerlendirme modeliyle ele alarak sektör standartlarını yükseltmeyi hedefliyor.

 

 

Vodafone hakkında

Avrupa ve Afrika’nın en büyük teknoloji iletişimi şirketi olarak, kendi ölçeğinde benzersiz bir konuma sahibiz. İnovatif yaklaşımımız, teknolojimiz, bağlantı hizmetlerimiz, platformlarımız, ürünlerimiz ve hizmetlerimiz ile bireylerin yaşam, kurumların çalışma şekillerini dönüştürüyoruz. 21 ülkede mobil ve sabit ağlar işletiyor, 48 ülkede daha mobil ağlarda iş ortaklıkları yürütüyoruz. 31 Mart 2022 itibarıyla, 300 milyondan fazla mobil müşterimiz, 28 milyondan fazla sabit genişbant müşterimiz ve 22 milyon TV müşterimiz bulunuyor. 

Nesnelerin İnterneti (IoT) alanında dünya lideri bir şirket olarak, 150 milyondan fazla cihaz ve platformu birbirine bağlıyoruz. Bu bağlantıları sağlamak için benimsediğimiz inovatif yaklaşımla, toplumun daha temiz ve güvenli şehirler, daha iyi ulaşım ve daha gelişmiş tarım konularındaki beklentilerine yanıt veriyoruz. Dijital liderliğimizle, bir yandan devletlerin sağlık ve eğitim hizmetleri sunma, bir yandan da Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeler (KOBİ'ler) başta olmak üzere kurumların müşterilerine hizmet sunma şekillerini dönüştürüyoruz. 

2022’de 15. yılını kutlayan M-Pesa ile Afrika’da finansal teknoloji alanına köklü değişiklikler getirdik. Bugün 52 milyondan fazla kişinin finansal hizmetlere güvenli, uygun maliyetli ve uygun bir şekilde erişmesini sağlayan M-Pesa, bölgenin en büyük finansal teknoloji platformu haline geldi.

Daha iyi bir gelecek için kapsayıcı ve sürdürülebilir bir dijital toplumu mümkün kılan bağlantı hizmetleri sunmayı amaçlıyoruz. 2040’a kadar net sıfır emisyon hedefine ulaşmak; 2025 yılına kadar Avrupa ve tüm operasyonlarımız genelinde elektriğin %100’ünü yenilenebilir kaynaklardan sağlamak; yedekli şebeke ekipmanımızın %100'ünü yeniden kullanmak, geri satmak veya geri dönüştürmek yoluyla gezegenimiz üzerindeki etkimizi azaltmak için önemli adımlar atıyoruz. Kırsaldaki toplulukların, öğrencilerin ve iş arayanların internete erişim olanaklarını genişletebilmek için proaktif çalışmalar yürütüyoruz. Vodafone Vakfı çatısı altında, 30 yılı aşkın bir süredir, Avrupa ve Afrika’daki toplulukları sağlık, eğitim ve eşitlik alanlarında desteklemeye devam ediyoruz.

Doğum ve ebeveyn izni politikalarımızla çeşitliliği ve dahiliyeti destekliyor; bağlantı çözümlerimizle kadınların güçlenmesini sağlıyor; kadınların, kız çocuklarının ve genel olarak tüm toplumun eğitime ve dijital becerilere erişimini mümkün kılıyoruz. Irk, etnik köken, engellilik hali, yaş, cinsel yönelim, cinsiyet kimliği, inanç, kültür veya din ayrımı yapmaksızın tüm bireylere saygı duyuyoruz.