GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-07-2022 08:52   Güncelleme : 14-07-2022 08:52

Kerem Gül Kimdir?

Kerem Gül, 2000 senesinde dünyaya gelmiştir. Aslen Edirneli olup, kariyerinin bir çoğunu Rusya’da geçirmektedir. Türkiye'ye geldiğinde de bir çok etkinlikte boy göstermiştir.

Kerem Gül Kimdir?

 

Rusya’nın en güzel şehirlerinden birisi olan Kazan, son zamanlarda bir Türk isme ev sahipliği yapıyor. Rusya’ya birçok amaçla ülkemizden ve dünya'nın diğer yerlerinden turist akın etmektedir. Ve son zamanlarda Rusya’da hem okuyan hem de başarılı işlere imza atan bir Türk isimde Kerem Gül’dür. Kerem Gül , hem öğrencilerin eğitiminde danışmanlık hem de blogger da olması sebebi ile sosyal medya dünyasında da sevilen bir isim olarak dikkat çekmektedir. Rusya’nın Kazan şehrinde yaşamının bir kısmını geçirmektedir. Öncelikle öğrenci danışmanlığına olan ilgisi ile bilinen blogger Kerem Gül , ayrıca hala Rusya’da öğrencidir. Rusya’da popülerliğinin artması ile birlikte sosyal medyadaki kitlesi de artmış, Türkiye'ye geldiği zamanlarda, ülkemizdeki bazı organizasyonlara katılmaktadır. Genç olmasına rağmen birçok işte başarılı olan Gül , aynı zamanda bir YouTube kanalı da var.

Kanalında öğrencilere faydalı olacak içerikler yayınlayıp , aynı zamanda kendi geçirdiği güzel vakitleri takipçileri ile paylaşıyor.

Kerem Gül , Rusya maceralarını sosyal medya hesaplarında paylaşmasıyla, bu platformdaki videoları da oldukça dikkat çekiyor. Sosyal medya platformlarında gezdiği ve eğlendiği yerleri görmeniz mümkün. Gezdiği farklı ülke ve şehirlerden fotoğraflar ve videolar paylaşmayı ihmal etmemektedir.

İnstagram Ve YouTube adresleri ise şöyle ;

İnstagram : keremm.gul

YouTube : Kerem Gül