GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-07-2022 17:10   Güncelleme : 15-07-2022 17:10

Yurtlarda Temizlik

Yurtlarda temizlik konusu oldukça önemlidir. Hem kalacağımız yerin hem yemeklerin hem de ortak olarak kullandığımız banyo tuvalet gibi alanların temizliği çok önemli.

Yurtlarda Temizlik

Yurtlarda temizlik konusu oldukça önemlidir. Hem kalacağımız yerin hem yemeklerin hem de ortak olarak kullandığımız banyo tuvalet gibi alanların temizliği çok önemli. Doruk Kız Yurdu bu konuda oldukça titiz ve özenli davranmaktadır. Özenli çalışan kadrosuyla periyodik olarak katların, koridorların, odaların ve tuvalet-banyoların temizliği yapılmaktadır. Yemekler için hijyen kurallarına uygun bir firma ile görüşülerek ya da Uşak kız öğrenci yurtları arasında temizlik başta olmak üzere birçok konuda iddialı bir kurumdur. Uşak kız yurdu tercihlerimizde mutlaka kalacağımız yurdu gidip incelemeden bir tercihte bulunmamak gerekir. Uşak’ ta okuyacak öğrenciler Doruk Kız Yurdu hakkında detaylı bilgilendirme için internet adresine göz atabilirsiniz. Ayrıca yurdu tercih etmeyecek öğrenciler Uşak kız pansiyonu seçenekleri de bulunmaktadır.

Sosyal Alanlar

Yurtta kendi kişisel alanımız dışında sosyalleşeceğimiz, dinleneceğimiz, ders çalışacağımız alanların olması oldukça önemlidir. Bahçe ve teras gibi alanlar hem sosyalleşebilme açısından hem de dinlenmek nefes almak için oldukça önemli noktalardandır. Yurtta geçireceğimiz zamanların kalitesini belirleyenler de bunlardır. Kaliteli geçireceğimiz her an derslerimize odaklanma konusunda bizi oldukça motive edecektir. Tüm bunlar zincirin halkaları gibi düşünebiliriz. Günümüzde büyük şehirler başta olmak üzere spor salonu, tırmanma duvarı, müzik ve sanat aktivitelerini geliştirici etkinlikler düzenleyen, destek olan birçok yurt bulunmaktadır. Bu tarz aktivite ve olanaklar eğitimimize destek olurken, gelişimimiz de ve zamanımızı kaliteli bir şekilde geçirmemizde katkıda bulunur.