GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-07-2022 09:25   Güncelleme : 17-07-2022 09:32

En Çok Tercih Edilen Doğum Günü Süsleri

Geniş bir kitleye hitap eden doğum günü süsleri yeni yaş kutlamalarının olmazsa olmaz ürünleri arasındadır.

En Çok Tercih Edilen Doğum Günü Süsleri

Geniş bir kitleye hitap eden doğum günü süsleri yeni yaş kutlamalarının olmazsa olmaz ürünleri arasındadır. Doğum günü süsleri bebek, çocuk, ebeveyn, arkadaş, eş, sevgili gibi farklı bağların olduğu kişiler için özel olarak hazırlanan yaş partisi malzemeleri olarak oldukça fazla ilgi görmektedir. Doğum günü süsleri genellikle cinsiyete ve yaşa göre çeşitlenmektedir. Otantik, eskitme, modern ve farklı formlardaki doğum günü süsleri kalabalık yaş günü partilerinde sıklıkla tercih edilir.

Ebeveynler yaş partilerinde doğum günü süsleriyle birlikte dekorasyona ek olarak farklı malzemeleri de kullanır. Materyal yapısı, boyutları, markası ve fiyatı gibi unsurlara bağlı olarak değişiklik gösteren doğum günü süsleri gösterişli tasarımı açısından oldukça ilgi çeker. Hayaller Dükkânında doğum günü süsleri kişiselleştirilerek müşterilere sunulmaktadır.

Cinsiyete Göre Doğum Günü Süsleri

Kişiselleştirilmiş pek çok detayıyla ilgi çeken doğum günü süsleri cinsiyete göre değişmektedir. Kız çocuklarının yaş partilerinde pembe tonlarındaki ve vintage detaylı doğum günü süsleri tercih edilirken erkek çocuklarının yaş partilerinde ise mavi tonlarındaki ve araba detaylı doğum günü süsleri ön plana çıkmaktadır. Doğum günü süslerinden olan balonlar ve yazılar kadın ve erkeklerde ortak kullanılabilmektedir.

Yetişkin erkeklerin yaş partilerinde makulen bir konsept için sade doğum günü süsleri kullanılır. Yetişkin kadınların yaş partilerinde zarif ve vintage konsept için çiçek ve gül detaylı doğum günü süsleri tercih edilmektedir. Cinsiyete göre birçok doğum günü süslerini Hayaller Dükkânında uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Kaynak: https://www.hayallerdukkani.com.tr/dogum-gunu-parti-malzemeleri