GÜNCEL
Giriş Tarihi : 17-07-2022 10:06   Güncelleme : 17-07-2022 10:06

Araç Kiralama İçin E-ihale Düzenleme

Araç kiralama hizmeti bugün birçok kurumsal firmanın tercih etmiş olduğu yöntemlerden birisidir.

Araç Kiralama İçin E-ihale Düzenleme

Araç kiralama hizmeti bugün birçok kurumsal firmanın tercih etmiş olduğu yöntemlerden birisidir. Araç kiralama hizmetinin sağlamış olduğu önemli faydalar nedeniyle birçok kurumsal şirket bu hizmeti kullanarak hem maliyetlerini düşürmekte hem de bütçe için bir katma değer yaratmaktadır. Bu nedenle özellikle 5 ve 5’ten fazla sayıda araç kiralama yapan şirketler bu hizmet için e-ihale düzenleyerek hizmet alımı yapmaktadır.

  1. kiralama hizmeti alacağınız zaman bu hizmet için bir hale oluşturmak bir araç kiralama hizmeti sunan tedarikçi firmalar tarafından bu ihalelere en uygun fiyat tekliflerinin verilmesini istiyorsanız Fleetmole sitesine giriş yapabilirsiniz. Site üzerinde kendi şartlarınıza bağlı olarak bir şartname düzenleyebilir ve e-ihale araç ve teklif talebiniz için tedarikçilerin en hızlı şekilde tekliflerini iletmelerini bekleyebilirsiniz.

Araç kiralama hizmetinde ihale açmanın faydaları

Araç kiralama hizmeti alırken fazla sayıda araç ihtiyacı olan firmalar için kiralama bedelleri ve kiralama koşulları çok önemli detaylardır. Hem kaliteli ve güvenilir bir kiralama hizmeti alabilmek hem de bu hizmet için en uygun bedelleri ödeyebilmek için ihale açarak fiyat teklifleri alıyor olmak en doğru adımlardan birisidir. Fleetmole sitesi bünyesinde hem araç kiralama hizmeti veren tedarikçi firmalar hem de araç kiralama hizmeti almak isteyen tüketici firmalar yer almaktadır. Dolayısıyla araç kiralama hizmetine ihtiyaç duyan tüketici firmalar oluşturdukları şartnameler doğrultusunda e-ihale aşarak tedarikçi firmaların en uygun fiyatlarla hazırlanan ihale tekliflerini değerlendirmeye alınmaktadır.

Kaynak: https://www.fleetmole.com/e-ihale-teklif