MEDYA
Giriş Tarihi : 18-07-2022 12:40   Güncelleme : 18-07-2022 12:40

“GEÇMİŞTE YAŞANANLAR GELECEĞİMİZİ ETKİLER Mİ?”

NETFLIX, ÜÇ ARKADAŞIN GEÇMİŞİN YÜKLERİNDEN KURTULARAK ÖZGÜRLEŞME HİKAYESİNİ ANLATAN ZEYTİN AĞACI’NIN FRAGMANINI VE YENİ GÖRSELLERİNİ PAYLAŞTI!

“GEÇMİŞTE YAŞANANLAR GELECEĞİMİZİ ETKİLER Mİ?”

Yakın arkadaşlar şehirden Ayvalık’a yolculuğa çıkarlar. Aslında geçmişlerinden, seçtikleri geleceğe doğru yola çıktıklarından habersizlerdir.

Zeytin Ağacı, 28 Temmuz’da tüm dünyayla aynı anda Netflix’te! 
Zeytin Ağacı Hakkında:

Ada (Tuba Büyüküstün), Sevgi (Boncuk Yılmaz) ve Leyla (Seda Bakan)’nın üniversitede başlayan arkadaşlıkları yıllar içinde en zor zamanlarında bile onlara güç veren bir dostluğa dönüşmüştür. Ada, başarılı bir genel cerrah, Sevgi de hırslı bir avukattır. Leyla ise ikisinin aksine çalışıp kariyer yapmamıştır. Eşi ve oğlu ile rahat bir yaşam sürmektedir. Ancak bu üç kadının aralarındaki güçlü bağ Sevgi'ye kanser teşhisi konduktan sonra en büyük sınavını verir. Sevgi, Ada’nın istediği gibi hastaneye yatmak yerine bambaşka bir umudun peşinden gider. Leyla’dan kendisini Zaman (Fırat Tanış) isimli gizemli bir adamı bulmak için Ayvalık'a götürmesini ister. Sevgi’yi bu kararından döndüremeyeceklerini anlayınca da çaresizce hep birlikte yola koyulurlar. 

Henüz bilmedikleri şey, bu yolculuğun hayatlarını tamamen değiştireceğidir. Sevgi’nin başlattığı bu arayış, sadece onun değil Ada ve Leyla’nın da yaşamında beklenmedik olaylara neden olacaktır.

 

Yapımcı: Onur Güvenatam 
 

Yaratıcı / Yazar: Nuran Evren Şit
   

Yönetmen: Burcu Alptekin
 

Oyuncular:  Tuba Büyüküstün, Seda Bakan, Boncuk Yılmaz, Murat Boz, Fırat Tanış, Serkan Altunorak, Rıza Kocaoğlu, Füsun Demirel, Umut Kurt


Yapım şirketi: OGM

 

Netflix Hakkında:

Netflix, 190'dan fazla ülkede 222 milyonu aşkın ücretli kullanıcının farklı türlerde ve dillerde diziler, belgeseller ve sinema filmleri izlediği, dünyanın eğlence odaklı lider yayın hizmetidir. Üyeler yayınları istedikleri kadar, istedikleri zaman, istedikleri yerde, internete bağlı tüm ekranlarda izleyebilirler. Yayınların tamamını reklamsız olarak ve herhangi bir taahhütte bulunmadan oynatabilir, durdurabilir ve daha sonra izlemeye devam edebilirler.