GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-07-2022 13:14   Güncelleme : 20-07-2022 13:14

Doğal gaz konforuna ulaşmak artık çok kolay Enerya’dan doğal gazda 7 taksit fırsatı kapınızda

Enerya Enerji, doğal gaza geçişi kolaylaştıran kampanyaları tüketici ile buluşturmaya devam ediyor. 2003’ten beri doğal gaz dağıtımında kesintisiz hizmet sağlamaya devam eden Enerya’nın faaliyet gösterdiği 10 ilde hayata geçirdiği 7 taksit fırsatından 31 Ağustos’a kadar faydalanmak mümkün.

Doğal gaz konforuna ulaşmak artık çok kolay  Enerya’dan doğal gazda 7 taksit fırsatı kapınızda

20.07.2022, İstanbul

Türkiye’nin en yaygın 2’nci özel dağıtım şirketi olan Enerya, doğal gaz kullanımını kolaylaştıran adımlar atmaya devam ediyor. Abonelerini doğal gaz konforu ile tanıştıran Enerya, ‘doğal gazsız ev kalmayacak’ anlayışıyla faaliyetlerini sürdürüyor.  

7 taksit fırsatı Ağustos ayı sonuna kadar geçerli

Doğal gaza geçişi kolaylastıran Enerya, faaliyet gösterdiği 10 ilde, abonelik başlangıcında bir defaya mahsus ödenen doğal gaz bağlantı bedeline 7 taksit avantajı sunuyor. Kampanyadan faydalanarak doğal gazın konforunun tadını çıkarmak için son gün 31 Ağustos.

Doğal gaz, ev ekonomisine katkı sağlıyor

Tüketici dostu bir yakıt olan doğal gaz, verimli bir yakıt olması sebebiyle alternatif ısınma yöntemlerine göre tasarruf sağlıyor. Ev ekonomisine katkı sağlayan doğal gaz, tüm dünyada en güvenli yakıt olarak kabul ediliyor. Yandığında kurum ve duman gibi atıklar ortaya çıkarmıyor, bu sayede çevre dostu özelliğiyle de en çok tercih edilen ısınma sistemleri arasında yer alıyor. 

Doğal gaz, en sağlıklı ısınma sistemi olarak karşımıza çıkarken, temiz enerji sayesinde hava, ortam ve çevre kirliliğine yol açmıyor. Alternatif ısınma yöntemleri yalnızca olduğu bölgedeki havayı ısıtırken, doğal gaz ile alanın tümü eşit sıcaklıkta ısıtılıyor. Doğal gaz ile eşit ısınan yaşam alanları ve sıcak su kullanımı da kullanıcılara rahatlık ve konfor sunuyor. Ülkemizde doğal gaz kullanımı, konfor ve tasarruf sebebi ile yoğun olarak tercih ediliyor.

Enerya Enerji Hakkında;

Ahlatcı Holding bünyesinde faaliyet gösteren Enerya Enerji, 2003 yılından bugüne doğal gaz dağıtımında kesintisiz hizmet sağlamaya devam ediyor. Türkiye’nin en yaygın 2’inci özel doğal gaz dağıtım şirketi olan Enerya Enerji, 10 şehirde 30 yıl süreyle doğal gaz dağıtım lisansına sahip olup, 1 milyon 700 binden fazla aboneye hizmet sunuyor. Şirket, her geçen gün yeni yatırımlarla büyümeye, abonelerini doğal gaz konforu ile tanıştırmaya ve yaptığı sosyal sorumluluk projeleri ile toplumsal fayda sağlamaya devam ediyor.