MEDYA
Giriş Tarihi : 22-07-2022 09:36   Güncelleme : 22-07-2022 09:36

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, 30 Ağustos'ta sizlerle!!

Konami Digital Entertainment B.V. bugün, Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection'ın 30 Ağustos'ta PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One, Steam® ve Nintendo Switch™ platformlarına çıkacağını duyurdu. Nickelodeon iş birliğiyle, KONAMI'nin retro 8-bit, 16-bit ve arcade TMNT arşivinden on üç radikal oyun ve bunların Japonca versiyonları*, Leonardo, Donatello, Raphael ve Michelangelo'nun maceralarını konsollara ve masaüstü bilgisayarlara taşıyor.

Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, 30 Ağustos'ta sizlerle!!

Bu zamansız klasikler koleksiyonu, Shredder'ı kovalama, Foot'a karşı savaşma ve Bebop ve Rocksteady ile dolaşma keyfini yaşatırken kahramanlarımızın KONAMI tarafından geliştirilen dijital maceralarının beat 'em up, aksiyon oyunlarında neden standartları belirlediğine bir kez daha ışık tutuyor. Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection şu oyunlardan oluşuyor:

Teenage Mutant Ninja Turtles (Arcade)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Turtles in Time (Arcade) 
Teenage Mutant Ninja Turtles (NES)
Teenage Mutant Ninja Turtles II: The Arcade Game (NES)
Teenage Mutant Ninja Turtles III: The Manhattan Project (NES)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (NES)
Teenage Mutant Ninja Turtles IV: Turtles in Time (Super Nintendo)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Super Nintendo)
Teenage Mutant Ninja Turtles: The Hyperstone Heist (Sega Genesis)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters (Sega Genesis)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Fall of The Foot Clan (Game Boy)
Teenage Mutant Ninja Turtles II: Back From The Sewers (Game Boy)
Teenage Mutant Ninja Turtles III: Radical Rescue (Game Boy)
KONAMI, bu klasikleri istediğiniz zaman oyunu kaydetme ve geri sarma, düğme eşleme, lokal co-op olan oyunları dahil etme ve bazı oyunlar** için çevrimiçi mod da dahil olmak üzere harika bir dizi yaşam kalitesi özelliğiyle modern oyun sistemlerine ustalıkla uyarlamak için oyun geliştiricisi Digital Eclipse ile ortaklık kurdu. 

 

Teenage Mutant Ninja Turtles Hakkında

Oyunlar, 80'lerin çocuk çizgi film ve çizgi roman serisi The Teenage Mutant Ninja Turtles'ın karakterlerine ve temalarına dayanırken genellikle kurgusal bir New York şehrinde, kanalizasyon çevresinde, fütüristik düşman üslerinde ve hatta farklı zamanlarda geçiyor! 

Nickelodeon ile olan iş birliği doğrultusunda, Teenage Mutant Ninja Turtles: The Cowabunga Collection, orijinal çizgi filmlerden, çizgi romanlardan ve diğer ünlü TMNT medya içeriklerinden görüntüler barındıran ve markanın farklı versiyonlarını bir çatı altında buluşturan bir Müze de içerecek. Ek olarak, daha önce hiç görülmemiş geliştirme görselleri, eskizler ve oyun tasarımı materyalleri de ekstralara dahil edilecek.

*Toplamda 11 Japonca yerel sürüm- TMNT (Arcade) ve TMNT: Tournament Fighters (NES) için Japonca sürüm yayınlanmamıştır

** Çevrimiçi işlevselliğe sahip oyunlar- TMNT (Arcade), TMNT: Turtles in Time (Arcade), TMNT: The Hyperstone Heist, TMNT Tournament Fighters (Süper Nintendo)

 

Basın materyalleri için adresimiz: https://konami-assets.com.

https://twitter.com/konami 
https://www.facebook.com/konami/


© 2022 Viacom Overseas Holdings C.V. Her hakkı saklıdır. Teenage Mutant Ninja Turtles ve ilgili tüm başlıklar, logolar ve karakterler Viacom Overseas Holdings C.V.'nin ticari markalarıdır. Nickelodeon ve ilgili tüm başlıklar, logolar ve karakterler Viacom International Inc.'in ticari markalarıdır. ©Konami Digital Entertainment, Inc.

 

- SON -  

EDİTORÜN NOTU:

Çeşitli oyun görselleri ve videolarını içeren basın materyallerini https://assets.konami.com linkinden indirebilirsiniz.

MEDYA İLETİŞİM:

Ayda Tangüner
SetiPR
Email: [email protected]

 

Konami Group Hakkında

Konami Group 1973 yılında arcade’ler için eğlence makineleri üreten bir şirket olarak kurulmuş ve yıllar içerisinde çeşitli pazarlarda farklı iş birimlerini içerecek şekilde büyümüştür. KONAMI HOLDINGS CORPORATION an itibarıyla Dijital Eğlence, Oyun Makineleri, Oyun ve Oyun Sistemleri ve Spor alanlarında faaliyet göstermektedir. Şirket 1984 yılında Osaka Securities Exchange, 1988’de Tokyo Stock Exchange ve 1999’da London Stock Exchange üzerinde halka açılmıştır. Daha fazla bilgi için www.konami.com/en adresini ziyaret edebilirsiniz. 

Konami Digital Entertainment Hakkında

Konami Group’un ana şirketi olan Konami Digital Entertainment, mobil, konsol ve kart oyunları için eğlenceli içerikler geliştirmektedir. Şirket, dünya çapında ünlü eFootball PES, Metal Gear, Silent Hill, Castlevania, Contra ve Yu-Gi-Oh! Koleksiyon Kart Oyunu serisi gibi oyunlarıyla tanınır. Daha fazla bilgi için www.konami.com/games/corporate/en/ adresini ziyaret edebilirsiniz.