GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-07-2022 16:12   Güncelleme : 22-07-2022 16:12

Türkiye’nin Kripto Para Veri Paylaşım Platformu: 21 Milyon

Bildiğiniz gibi kripto para ekosisteminde hemen her şey olabiliyor ve bu noktada hem fiyat takibi hem haber takibi yapmak hem de borsa karşılaştırmalarını takip edebilmek büyük önem taşıyor.

Türkiye’nin Kripto Para Veri Paylaşım Platformu: 21 Milyon

 

 

 

 

Bildiğiniz gibi kripto para ekosisteminde hemen her şey olabiliyor ve bu noktada hem fiyat takibi hem haber takibi yapmak hem de borsa karşılaştırmalarını takip edebilmek büyük önem taşıyor. 21 Milyon da kullanıcılarının yatırım stratejilerini geliştirmelerinde yardımcı olmak için haber takibi, borsa karşılaştırmaları, borsalarda yer alan kripto para birimlerinin tek yerden takip edilebilmesi ve kripto para birimleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilecekleri bir platform sunuyor.

 

21 Milyon’un Özellikleri

 

21 Milyon’un en dikkat çekici özelliğinin Türk piyasası odaklı çalışması olduğu söylenebilir. Platform, Türk kripto para borsalarında yer alan kripto para birimlerinin fiyatlarını Türk Lirası cinsinden kullanıcıları ile paylaşarak önemli bir hizmet sunuyor.

 

Buna ek olarak kullanıcılar 21 Milyon ile gündemin önemli haberlerine ve önemli gelişmelere ulaşım sağlayarak yatırım stratejilerini konumlandırabiliyor. Ayrıca blog sekmesinden de Türk kripto para borsalarında yer alan kripto para birimleri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilir ve kendi araştırmalarınızı yürütürken destek alabilirsiniz.

 

Öte yandan 21 Milyon’da şu anda 8 adet Türk kripto para borsası ve 221 adet kripto para birimi bulunuyor. Yapılan açıklamalara göre ilerleyen zamanlarda platforma daha fazla sayıda Türk borsası ve kripto para birimlerinin eklenmesi planlanıyor.

 

21 Milyon Nasıl Kullanılır?

 

Platformda borsalar, “21 milyon puanı” adı verilen bir puanlama sistemine tabii tutuluyor. Platformun açıklamalarına göre, 21 milyon ekibi tarafından yapılan bu puanlama tamamen nesnel kriterlere göre hesaplanıyor. Hesaplama yapılırken ise platformun kuruluş yılı, şirket bilgileri ve açık adresi, mobil uygulamaları (IOS/Android), güvenlik (2FA vs gibi), sosyal medya takipçi sayıları, aylık ziyaretçi sayıları ve Alexa TR değerleri gibi çok sayıda tarafsız kriter kullanılıyor. Ayrıca belirlenen kriterler doğrultusunda puanlama her 3 ayda bir güncelleniyor.

 

Ayrıca 21 Milyon’da sadece Türkiye’de yer alan kripto para birimleri değil, Türk kripto para borsaları ile ilgili de pek çok bilgi, rakam ve parite bulunuyor. “Tüm borsalar” sekmesinde kullanıcılar şu anda 8 Türk kripto para borsası ile ilgili çeşitli verilere erişebilirken “Borsaları karşılaştır” sekmesinde bu 8 borsanın karşılaştırmasını yapabiliyor.

 

21 Milyon platformu ile kullanıcılar, Türk kripto para borsalarının verilerine, Türkiye’de işlem gören kripto para birimlerine ve güncel haberlere tek bir platform aracılığı ile ulaşmış oluyor.

 

YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.