GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-07-2022 17:09   Güncelleme : 19-07-2022 17:09

DURSUN Özbekçe konuşuyor...

DURSUN Özbekçe konuşuyor...

 

Sevgili Galatasaray taraftarları! Burada Galatasaray'ın 39. Başkanı olarak duruyorum. Beni tercih eden tüm üyelere teşekkür ederim. Bu misyona layık olmak için elimizden geleni yapacağız.

"Cenk Ergün ile anlaştı"

Geçen yılın eksikliklerini tecrübemizle telafi etmek istiyoruz. Cenk Ergün ile anlaştık. 100 yıllık cumhuriyet. Bu yılı başarılı kılmak için elimizden geleni yapacağız. Transfer başlıyor. Çok iyi bir ekip olacağız, merak etmeyin. Birliğimiz satışta. Kombinasyona ilgi göstermek önemlidir.

Canlı güncelleştirme…

Geçen yılın eksikliklerini tecrübemizle telafi etmek istiyoruz. Cenk Ergün ile anlaştık. Ülkenin kuruluşunun 100. yılı vesilesiyle başarılı olması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Taşıma görevini başlatın. Çok iyi bir ekip olacağız, merak etmeyin. Birliğimiz satışta. Kombinasyona ilgi göstermek önemlidir.

"Bankalar Federasyonu'ndan çekileceğim"

Galatasaray; Dört büyük kulüp arasında en iyi kulüplerden biridir. Bankalar Birliği Anlaşması'ndan kesinlikle çekilmeye kararlıyız! bir. Amacım toplumda queencasino barışı sağlamak ve sevgi ortamı yaratmak... Birbirimizi sevmek {çok} zor değil. Bu nedenle üstlendiğimiz projelerde Galatasaray'a desteğiniz çok önemli. Galatasaray'ı finansal bağımsızlığa hazırlayan bu projelerdir.

Yeni programa hazırlanırken, Vodafone Park'ta oynanacak Beşiktaş-Sampdoria maçının kesin tarihi ve saati açıklandı. Beşiktaş'ın yeni takvime hazırlanırken oynayacağı maçlardan birinin detayları belli oldu. "Siyah Beyaz", Süper Lig başlamadan önce Vodafone Park'ta İtalyan takımı "Sampdoria"yı konuk ediyor.

Beşiktaş - Sampdoria maçı ne zaman, saat kaçta ve hangi kanalda?

İtalyan medya kuruluşu Il Secolo'ya göre, maçın tarihi ve saati doğrulandı. Beşiktaş, 30 Temmuz Cumartesi günü  Vodafone Park'ta Sampdoria'yı konuk edecek. Maç Moskova saatiyle 19:00'da başlıyor.