SPOR
Giriş Tarihi : 21-07-2022 12:13   Güncelleme : 21-07-2022 12:13

İhtiyacı olduğunu söyledim

İhtiyacı olduğunu söyledim

 

Bu çocuğun oyunu mu? Nerede ve ne kadar ihtiyacınız varsa ödeyin ve ödemeyin. Bu kulübün menfaati için ne yapılmalı, ne yapılmalı dedim. Şimdi de "15 gün bizden para istemesinler" diyorsunuz. O zaman neden bu yolu seçtiniz? Bu çocuğun oyunu mu? Şimdi bu kulübün henüz ölmediğine dair bir son dakika konuşması yapıyorsunuz. Ben de seni öldürmeye geldim."

Yeni sıralamanın hazırlanacağının açıklanmasının ardından Meclis bir süreliğine askıya alındı. Ayrıca Aziz Aybogi başkanlığındaki meclise yeni bir rütbe takdim edildi, istifa eden Kamil Göksu ise ihraç edildi.

Gyeomüç : YENİ MALATYASPO'NUN CUMHURBAŞKANI AZİZ İLE DAHA İYİ OLACAĞINA İNANIYORUZ

Aziz Aybogi adına  Mehmet Koşer Gömüç Sayın Başkan, kendisinin ilk tercih olacağını söyledi. Kamil Göksu gidince geri çekilmek zorunda kaldı. Bugün  youwin burada olması gerekiyordu ama uçakta yer bulamadığı için gelemedi. Yeni Malatyaspor'un Başkan Aziz ile daha iyisini yapacağına inanıyoruz.

Bunun ardından Aziz Aybogi'nin reytingi oylamaya girdi. Oylama sonucunda Aziz Ayboğa kulübün yeni başkanı oldu.

Galatasaray eski futbolcusu Felipe Melo’nun doğum gününü toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu video ile kutladı.

Sarı-kırmızılıların “Kulübümüzde geçirdiği dönemde Türk futbolunun en başarıya ulaşmış Brezilyalı futbolcusu unvanını alan, savaşçı ruhuyla taraftarlarımızın gönlünde taht kuran Felipe Melo’nun doğum günü! İyi ki doğdun Melo” ifadeleri toplumsal medyada yeni bir tartışmayı başlattı.

Fenerbahçe taraftarı “Türkiye’nin gelmiş geçmiş en iyi Brezilyalı futbolcusu Alex de Souza’dır” yorumunu yapmış oldu.

Galatasaray’ın paylaşmış olduğu videoda Melo’nun Fenerbahçe’ye attığı gole yer vermesi de dikkatlerden kaçmadı.