SPOR
Giriş Tarihi : 22-07-2022 16:24   Güncelleme : 22-07-2022 16:24

Kulübün finansal geleceği belli

Kulübün finansal geleceği belli

 

Hang, devam eden bir proje üzerinde çalıştığını söyledi ve konuşmasını sonlandırdı:

"Nasıl önümüzde büyük, sağlıklı bir kulüp tutabiliyorlar ve bu kulüp, biz görevimizi yaparken, bayrağı teslim ettiğimizde, oraya geldiklerinde konuşsunlar diye çalışıyoruz? "Yarın ne olacak? Kulübün finansal geleceğini net görüyorum. Gerçekten zor bir dönem. Türk lirası gelirleri, özellikle maruz kalma gelirleri azaldı. Ancak, oyunculara ödeme döviz cinsinden yapılacaktır. Tek avantajımız banka konfigürasyonunun TL cinsinden olmasıdır. Dönemin Maliye Bakanı Berat Albayrak'a teşekkür ederiz. Bu fırsatı sadece queencasino bize değil tüm kulüplere  sundu. Eğer kulüp bugün yaşıyorsa  Berat Albayrak'ın çıkardığı kulüp birlikleri yasası ve bankalar birliği ile yaptığı anlaşma çok önemli" dedi.

Fenerbahçe'de yapılacak çalışmalar devam ediyor.

Sarı-Mavililer, Altay Bayindyr'i destekleyecek bir Türk  kaleciyi takımına eklemek istiyor. Listede Ertuğrul Taşkıran ve Gökhan Akkan yer alıyor.

Ertuğrul için 1,5 milyon euro talep eden Kasımpaşa ile görüşmeler bir türlü sonuçlanmadı. 32 yaşındaki kaleci, Fenerbahçe'ye transfer olmak için sabırsızlanıyor.

Çaykur Rizespor forması giyen Gökhan Akkan için birkaç resmi hamlede bulunan Sarı Mavili ekip, beklentiler içinde.

27 yaşındaki kaleci birçok Anadolu kulübünün de radarında.

BERKE İLE YOLLAR AYRILMIŞTI

Fenerbahçe, sürem sonu itibariyle kariyerine Avrupa’da devam etmek isteyen Berke Özer ile yollarını ayırmak mecburiyetinde bırakılmıştı.