GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-07-2022 10:11   Güncelleme : 26-07-2022 10:11

GLAMIRA liderliği elden bırakmıyor Türkiye’nin en beğenilen Yetenek Programları sıralamasında 3’lük

65’den fazla ülkeye online mücevher satışıyla alanında ilklere imza atan GLAMIRA, TopTalent kariyer sitesinin yaptığı TOP100 Talent Program 2022’de E-ticaret Kategorisinde “Yönetici Adayı Yetiştirme” Programı ile 3. oldu.

GLAMIRA liderliği elden bırakmıyor Türkiye’nin en beğenilen Yetenek Programları sıralamasında 3’lük

Global e-ticaret markaları arasında mücevher sektöründe önde gelen GLAMIRA, Toptalent kariyer sitesinin yapmış olduğu TOP100 Talent Program 2022’de E-ticaret kategorisinde “Yönetici Adayı Yetiştirme Programı” ile 3. oldu. Program, 2022 yılı kapsamında 205 şirketin katılımıyla, 35 farklı kategoride toplamda 101.382 oy kullanılarak düzenlendi.

GLAMIRA Yönetici Adayı Yetiştirme Programı

GLAMIRA, sürdürülebilir başarı için etkin liderlere ihtiyaç olduğunun farkında olarak yeni mezun adaylar veya şirket içinde bulunan çalışanları için “Yönetici Yetiştirme Programı”’nı tasarladı. Katılımcılar, farklı departmanlarda iş tecrübesi edinirken aynı zamanda departmanın yöneticisinden de mentörlük alıyor.

Stratejik ve yönetsel pozisyonlarda olacak kişilerin firma içerisinden yetiştirilmesi fikrinden yola çıkılarak oluşturulan program iki ana modülden oluşuyor. Yönetici Adayı, Teknik Eğitimin yanı sıra Teknik Yetkinliklerinin sürdürülebilirliğini sağlamak ve stratejik-yönetsel konularda da gelişim sağlamak için Yönetim Becerileri ve Liderlik eğitimleri de alıyor.

GLAMIRA, ayrıca çalışanlarına anlaşmalı üniversitelerde yüksek lisans ve doktora programlarında indirim imkanı da tanıyor ve bu yolculukta destekliyor. Şirket, kendine ait akademik platformu ve düzenlediği birçok şirket içi eğitim ile çalışan ve yöneticilere kendilerini tanıma ve yeteneklerini geliştirme imkanı sunuyor.

Glamira Hakkında:

Mücevher markası GLAMIRA, kurulduğu günden bu yana kalite ve güveni temel alarak kullanıcılarının özel ve duygu yüklü her anını kusursuz yapmak için çalışmaktadır. Herkesin özel ve benzersiz olduğu inancıyla kişiselleştirme özgürlüğü veren tasarımlar üretmektedir. GLAMIRA, “This is so you” mottosu ile kendi tasarımı ve üretimi olan 50.000’den fazla kadın, erkek ve çocuk ürününü satışa sunmaktadır.

GLAMIRA, 650 kişiden oluşan güçlü ekibi ve dünya çapındaki ticaret altyapısıyla tasarımdan üretimin son aşamasına tüm süreçleri butik bir anlayışla yönetmektedir. Almanya, İsviçre, ABD, İngiltere, Hollanda, Norveç, Avustralya, Bulgaristan ve Türkiye olmak üzere 9 ülkedeki ofisi, 76 online mağazasıyla 65 ülkede faaliyet gösteren GLAMIRA, ürün gamını genişleterek dünyanın önde gelen lüks tüketim markası olma vizyonuyla çalışmaktadır.