GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-08-2022 14:45   Güncelleme : 02-08-2022 14:45

Dijital Pazarlama Uzmanı Hasan Yeşilyurt 

Dijital Pazarlama Uzmanı Hasan Yeşilyurt 

 

Gelişen dünyamızın temel prensiplerinden olan web dünyası yeni girişimleri de ortaya çıkarmaya devam ediyor. Web alanında hizmet veren Hasan Yeşilyurt yaptığı Dijital projelerle ön plana çıkmaktadır. Resmi olarak Google tarafından verilen sertifikaları aldıktan sonra ülkemizde verilen Boğaziçi gibi değerli kurumların sertifikalarına sahiptir. Dijital pazarlama her geçen büyüyen web dünyamızın uzmanlarını birer birer ortaya çıkarmaktadır. Hasan Yeşilyurt uzman olarak Udemy Platformunda eğitimlerini vermeye devam etmektedir. Udemy Platformunda bulunan Instagram hesap kurtarma eğitimi ile ilk kendine ait eğitimi yüklemiştir. Udemyde yüzlerce öğrenciye sahip olan Hasan yeni eğitimleri çekeceğini de belirtmiştir.

Dijital Pazarlama Nedir?
Dijital pazarlama, ürün ve hizmet tanıtımlarının dijital ortamlarda yapılmasını sağlayan ve kısa bir tanıtımla anlatılamayacak kadar geniş olan bir meslektir. İnternetin gücü ve mobilin devrimi ile ticaret ve pazarlama anlayışının değişmesi, dijital pazarlamayı doğurmuştur. Dijital olan herşeyin pazarlanması genel olarak dijital pazarlamayı ilgilendirmektedir. Ülkemizde birçok uzman bulunmaktadır.

Hasan Yeşilyurt kimdir?

1998 Bursa doğumlu genç girişimci 2014 yılında başladığı web sektörüne devam etmektedir. Kendisi dijital pazarlama ve sosyal medya uzmanı olan Hasan Yeşilyurt hem yazılımsal hemde donanımsal bir çok proje içerisinde kendini göstermektedir. Kendi alanında birçok sertifika ve belgeye sahiptir.

 Dünyamız gelişiyor ve dijital pazarlama uzmanları yeni dünyanın temellerini atmaya devam ediyor. Bu sektörde bulunmak ve çalışmak gerçekten heyecan verici olmalı.