SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 02:41   Güncelleme : 02-08-2022 02:41

Yıldıray Çam, Hiç durmadık yolumuza da devam ediyoruz

Yıldıray Çam, Hiç durmadık yolumuza da devam ediyoruz

Milli takıma oyuncu gönderme geleneğimiz uzun süredir devam ediyor. Dinlenmiyoruz. Başarının tesadüf olmadığını gösterdik. İki fırsat, üç şans. takımın ne kadar uyumlu ve uyumlu olduğunun göstergesi. Karşıyaka benden önce milli takım oyuncularını çalıştırdı. Her yıl milli takıma 1-2 oyuncu göndermeye devam ediyoruz. Bu bizim için büyük bir gurur."

KOÇ ARTKY: "Biz en iyi takımlardan biriyiz"

Artkiy) "Tenisçiyim. Tenise 7 yaşında başladım ve tenis oynamaya başladım. 10 yaşımdan beri KSK'dayım. Yıllar içinde Yıldıray Hanım ile birlikte milli takıma oyuncu gönderiyoruz. Biz çok mutluyuz Biz İzmir değiliz, Türkiye'nin birbirine en bağlı ekiplerinden biriyiz. Başkanların desteğini her zaman arkamızda hissediyoruz. Daha iyi olmaya devam edeceğiz. Yeni oyuncular da dipbet ortaya çıkıyor. Daha iyi bir alanda KSK Tenis ile tanışın. Biz bir aileyiz. Bu, başarımızın en büyük temel taşıdır.”

TÜRK Şube Müdürü: "İlk defa turnuvalar düzenlenecek"

5 yıldır KSK genel merkezinde görev yapan Kazım Türk,  “Gelir gelmez öğretmenlerle tanıştım. Ve eksikliklerimizi ortaya çıkardı. Öncelikle veliler ve öğrenciler için bekleme odası ve soyunma odası olan yeni bir banyo hazırladık. Kayıt ofisi ve eğitim odası oluşturuldu. Karşıyaka'nın rekabet gücünü vurgulamak için bir turnuva düzenlemek istiyorum. Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş  bizi her zaman destekliyor. 24 Haziran 1926'da Mustafa Kemal Atatürk kulübümüzü ziyaret etti ve tenisçilerimizin oynamasını izledi. Bizim için bu büyük bir onur ve gurur deposu. O zamandan beri Karşıyaka'da tenis hep var olmuştur. Ancak KSK hiç turnuva düzenlemedi. 8-9-10 yaş kategorisinde ilk turnuvamızı mekanımızda ağırlamaya hazırlanıyoruz” dedi.