SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 19:41   Güncelleme : 02-08-2022 19:41

1 senelik daha sözleşmesi bulunan

1 senelik daha sözleşmesi bulunan

Güray Vural ve Brezilyalı Fernando Lucas Martins ile sözleşmelerini birer yıl uzattı

Döşemealtı Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlenen imza törenine FT Antalyaspor Asbaşkanı Fesih Tamince, ve Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral katıldı.

Sami Güral: “Sürpriz olabilir”

Törende konuşan Antalyaspor Yönetim Kurulu Üyesi Sami Güral, başarı geçen geçen sezonun peşinden yeni sürem çalışmalarına devam ettiklerini bildirdi.

Mevcut kadroyu koruyup takıma yeni takviyeler yaptıklarını dile getiren Güral, “Güray ve Fernando’nun bir senelik kalan sözleşmesini 2 yıl olarak revize ettik. Boffin 1+1 ile 2 yıllık sözleşme imzaladık. Ayrıca Ömer Toprak, Alperen Uysal ve Soner Aydoğdu'yu da takas ettik. Antalyaspor'umuzu tebrik etti.

Güral, Wright ile  görüşmelerin devam ettiğini ve yeni sürprizler getirebileceğini söyledi.

Bu arada Antalyaspor Başkan Yardımcısı Fesih Tamince, Antalyaspor'un bir sonraki görev süresinin oldukça iddialı olacağını ve yeni transferin kazançlı olacağını umduğunu zenbahis vurguladı.

Güray Vural: "Daha iyisini yapacağım"

Güray Bural, sözleşmesini yeniledikten sonra sözleşmesini bir yıl daha uzatarak, “Antalyaspor'u aile, şehir ve camia olarak seviyoruz. Bu yıl geçen yıldan daha iyi sonuçlar alacağız. Onun için buradayım. Bural, "İkisine de iyi şanslar" dedi.

"Milli Takım Golü"

Brall, geçmişte A Takımı'na katıldığında "Milli takım için tekrar savaşmaya devam edeceğim" dedi. Öğretmene teşekkürler. Şimdi gençleşmek için ameliyat var. Her zaman bunun için savaşmaya devam edeceğim.”

Öte yandan kaleci Bofin, Antalyaspor ile yeni bir sözleşme imzaladığı için çok mutlu olduğunu ve iyi vakit geçireceğini söylüyor.Bofin, transfer döneminde Antalyaspor ile ilişkilerini hiç kesmedi. olmadığını söyledi ve tatilden sonra Antalyaspor ile iletişime devam ettiğini ve sözleşme imzaladığını söyledi.