SPOR
Giriş Tarihi : 02-08-2022 23:42   Güncelleme : 02-08-2022 23:42

İkimiz de galibiyet için en iyi takımı yapmak istiyoruz

İkimiz de galibiyet için en iyi takımı yapmak istiyoruz

Bu sefer iyi hazırlanıp şampiyon olmak için elimizden geleni yapacağız. Umarım yakışıklı erkeklerden bahseden bir lig olur. Geçen sene hakem hatasından çok çektik. Yeni federasyonlar, çok sayıda iyi enerji ve yenilik var. Umarım bu yönetim geçen yılın hatalarından kaçınır. Hakemin hatasından ziyade sahadaki rekabetin öne çıkacağı zamanı sabırsızlıkla bekliyorum.

"Konuştuğumuz oyuncular çok şey istiyor"

Kocadağ, bir Beşiktaşlı olarak boyun eğerken tevazudan asla vazgeçmediğini ifade ederek, şöyle konuştu: Kazanmayı hedefleyen bir takım yaratmak istiyorum. Taraftarlarımız da bize inanıyor. Geçen dönemde de transfer sürecinin başarıyla tamamlandığını düşünüyorum. Geçen yıl başarılı olmadı, ancak geçiş sürecinde başarılı oldu. En iyi isimler teknik ekibimizin isteği üzerine alınır. Tabii ki, müzakereler uzun zaman alıyor. Bahsettiğimiz oyuncular ortalama oyuncular değil ama Avrupa'dan yüksek talep gören oyuncuları exxenbet transfer etmek zor. Bu anlamda taraftarımızın bize inanması gerekiyor” dedi. Güzel bir yıldı.” “İyi vakit geçirmek ve şampiyonluk kupasını taraftarlara sunmak istiyorum. Geçen sene kötü bir piyango yaşadık ama umarım bu sene iyi bir piyango çıkar. Son olarak  Kemal Erdoğan, "Bütün takımları tebrik ederim. Cumhurbaşkanımızın ve federasyon başkanının dediği gibi, futbolun sakatlıklardan arınmış, temiz ve dürüst futbolun sahaya çıktığı bir dönemin gelmesini temenni ediyorum. En büyük dileğimiz jüri üyelerinin konuşma süresinin minimum  olması. İyi bir galibiyet adil futbol olur. Lütfen oyun sahada oynansın.”

Galatasaray'ın da transfer hedefi olan Norveçli golcü Eric Botheim da parlak bir ilerleme kaydetti.

Gianluca di Marchio'ya göre, Salernitana Serie A ekibi Krasnodar'dan ayrılan Eric Botheim'ı kadrosuna katmaya hazırlanıyor.