SPOR
Giriş Tarihi : 04-08-2022 19:46   Güncelleme : 04-08-2022 19:46

Üyesi, Eski Yönetim Kurulu Üyesi

Üyesi, Eski Yönetim Kurulu Üyesi

Eski Sporcu, Yönetim Kurulu Üyesi, Teknik Takım ve Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Oyuncusu, Genç Sporcu, Kayıtlı Yönetim Kurulu Üyeleri ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yönetim Kurulu'nda hazır bulundu

Ahmet Noor Jebi etkinlikte yaptığı konuşmada:

“Sevgili Beşiktaşlılar, sevgili akrabalar, yarın Kurban Bayramı'nda buluşacağız. biz. Yanınızda olmayan tüm Beşiktaş taraftarlarına iyi bayramlar. Biz büyük bir aileyiz, milyonluk bir aileyiz. Burada sadece onlar değil yüzlerce insan var. Ama biliyoruz ki her biriniz burada on binlerce insanı temsil ediyor ve temsil ediyorsunuz. Aile olmak birlik ve beraberliği gerektirir.”

Bildiğiniz gibi özellikle Maliye ve Seçilmiş Meclis'ten sonra Beşiktaş'ta birlik yılı yapacağımızın sözünü vermiştim. Tabii ki, eksik bir ifadem var. Allah sadece bu sene değil her sene nasip etsin. Umarım bu yıl sonbahis bunun başlangıcı olur. Bayramlar genellikle şikayetin bittiği gün gibi gelenek ve  inançlarımızda yer alır. Umarım herkes, her Beşiktaş taraftarı beni affeder ve bana kin beslerlerse cömert olur. Başıma biri geldiyse izninizle haklarımı ve kanunlarımı helal kıldım. Bu bayram Beşiktaş'taki herkese veda etmek istiyorum. Burada olanlar ve olmayanlar..."

"Birçok arkadaşım burada ve eski yöneticilerim  onları burada görmekten çok mutlu. Çok mutluydum. Telefonda tanıdıklarım, akrabalarım, arkadaşlarım var ama ne yazık ki onları daha önce hiç görmedim ama ilk defa burada gördüm. Bu tamamen farklı bir duygu. Kısacası, birisiyle telefonda konuşuyorsunuz ve birisine mesaj atıyorsunuz ama kim olduğunu bilmiyorsunuz. Onları burada tanımak ayrı bir keyif veriyor. Çok çalışıyoruz, çalışıyoruz ve bir sonraki arkadaşlarımızın da çalışmasını istiyoruz. Koca bir topluluk, 120 yıllık bir geçmişe sahip bir topluluk... Gördüğünüz gibi öleceğiz, öleceğiz.