SPOR
Giriş Tarihi : 04-08-2022 23:46   Güncelleme : 04-08-2022 23:46

Ardu Akbulut'un kiralık olarak forma giydiği

Ardu Akbulut'un kiralık olarak forma giydiği

Bordeaux-Mawiillier, Uğurkan'ın ardından ikinci kaleci olacak. Radar isimleri arasında Göztepe'den İrfan Can, Rizespor'dan Tarık Çetin ve Gökhan Akkan yer alıyor.

Ülker stadı önüne Mustafa Kemal Atatürk anıtı dikme projesi tamamlandı. Dini Lider, 3 Mayıs 1918'de kulübü ziyaret ettiğinde, devasa bir heykelden şunları söyledi: Bu çaba, yardım ve olanlar için tebrikler. Bu çalışma daha bugün tamamlandı. Burada minnettar olduğum ve kutladığım şeyleri yazmaktan gurur duyuyorum. Fenerbahçe, sosyal medya hesabından heykelin fotoğrafını  paylaştı. "Hep hareket halindeyiz, Atam!" mesajla paylaşıldı.

Beşiktaş'ın yeni yıldızı Jackson Muleka, önceki gün 5 yıllık sözleşme imzalayarak formayı giydi. 22 yaşındaki forvet oyuncusu Jean-Willi Ngoma'nın menajeri, oyuncunun başarılı geçişiyle ilgili FANATİK'e özel açıklamalarda bulundu. Ngoma, Beşiktaş'ın Muleka'yı 25 Nisan'da Vodafone Park'ta oynanan maçtan beri takip ettiğini  ve oyuncunun iki gol kaydettiğini söyledi. . "Yapmak istedi.

"Teşekkürler Serkan Rechber"

Muleka, Beşiktaş taraftarlarının da maçtan etkilendiğini belirterek, "Muleka, Beşiktaş'ın mağlubiyetine rağmen stada gelen taraftarların coşkusundan çok etkilenmişti. Bir teklifte, "Kasımpaşa, Jackson betzula ile doğal olarak ilgilendi. Sevgisi için CEO Serkan Rechber'e teşekkür ederim. Ne kadar iyi bir insan. Galatasaray da Jackson'a büyük ilgi gösterdi.  Son dakikada Adana Demirspor transfer için müdahale etti. Biz Beşiktaş'ı seçtik" dedi.

"İngiltere'de çalışma iznim yoktu"

Genç oyuncu, Standard Liege'nin İngiliz ekibi Burnley ile ilk sözleşmesini imzaladıktan sonra Ada Jackson Muleka'ya yöneldi, ancak son dakikada kulübe  imza atamadı. Konuyla ilgili açıklama yapan oyuncunun menajeri Jean-Willie Ngoma, "Muleka'nın Burnley'e transferi İngiltere'deki çalışma izinleriyle ilgili sorunlar nedeniyle gerçekleşmedi" dedi.