SPOR
Giriş Tarihi : 05-08-2022 19:48   Güncelleme : 05-08-2022 19:48

Nwakaeme'yi dikkatle takip ettim

Nwakaeme'yi dikkatle takip ettim

Burgundy Blues'tan yerini alan Anthony Nwakaem hakkında düşüncelerini dile getiren Trezeguet, şunları söyledi: gibi dedi Çok iyi ve harika bir oyuncu. Gelecekteki kulübünde başarılar. Umarım kendim kadar başarılı olabilirim ve takımımı destekleyebilirim."

"Ben de oynayabileceğimi düşündüm"

Yeni takımı Trabzonspor'u özetleyen Mısırlı oyuncu, şampiyonluk kutlamasını hayranlıkla izlediğini söyledi: "Muhteşem bir kutlamaydı. Herkes de bana baktı. Hatta gördüğümde 'Bu harika kulüpte oynamak istiyorum' diye düşündüm. Ama daha önce de belirttiğimiz gibi, neredeyse dönemimin başındayız ve geçmişteki başarılar artık geçmişte kaldı. Umarım sohbeti ve işi bitirdikten sonra bir sonraki dönemin sonunda tekrar buluştuğumuzda bu günü tekrar hatırlayabiliriz. O halde şimdi iş hayatına atılma zamanı. O yüzden winchesterbet yeter dedik. Şimdi sahadan inip taraftarlara bu mutluluğu vermenin tam zamanı.”

“Artık birlikte kazanacağız.”

Trabzonspor'un Medical Park'ı çok sevdiğini kaydeden Trezeguet, “Trabzonspor harika bir stadyum, aslında ben Burada Trabzonspor taraftarıyla oynadık. Trabzonspor maçıyla ilgili de ilginç anılarım var. Toplamda 5 maç, 4 gol ve 4 asistle oynadık ama şimdi hep birlikte başaracağımızı umuyorum. Şimdi birlikte kazanıp birlikte kaybediyoruz. Hepsi hayranların yardımıyla. Birlikte güzel vakit geçireceğimizi umuyoruz."

“TÜRKİYE’DE EN GÜZEL GOLÜMÜ BEŞİKTAŞ’A ATTIM”

Süper Lig’de oynadığı takımlarda en güzel golünü Kasımpaşa forması giydirilmiş olduğu dönemde Beşiktaş ’a karşı attığını söyleyen Trezeguet, “Trabzonspor’un oyuncusuyum, onları oldukca fazla kızdırmadan ifade edeyim, Trabzonspor’a karşı attığım kim bilir en güzel gol ayağımın dışıyla sağ taraftan attığım goldü fakat Türkiye’de attığım en güzel gol.