GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-08-2022 14:17   Güncelleme : 13-08-2022 14:17

Otelq ile Satışlarınızı Arttırın

Otelq tesislerin global dünyaya dijital çözümler sunar. Bu da hem bilinirliğin hem de gelirin artmasını sağlar.

Otelq ile Satışlarınızı Arttırın

Otelq tesislerin global dünyaya dijital çözümler sunar. Bu da hem bilinirliğin hem de gelirin artmasını sağlar. Otel web sitesi tüm online kanallar ile bağlantıları sağlar. Kanalların yönetilmesi ve ihtiyaç olması durumunda web sitesi, dijital kimlik, kurumsal çizimler gibi işlemler gerçekleştirilir. Otelq otellerin satış ve pazarlama departmanlarındaki tüm ihtiyaçlara karşı hızlı çözümler sunma özelliğine sahiptir.

Otelin açılışından işletmesine kadar tüm ihtiyaçların tek bir kanal üzerinden gerçekleştirilmesi sağlanır. Web sitesi hizmetleri, OTA yönetimi, OTA kurulumu, kurumsal kimlik yaratma, Tesis yönetimi, Otel bilgi ekranı gibi çalışmalar yapılır. Oteller için web sitesi çalışmaları tesislerin dijitale açılmasını sağlar. Apart, tatil köyü gibi yerler için özel olarak tasarlanan web siteleri hazırlanır. İhtiyaçların belirlenmesi, müşterilerin web sitesine girdiğinde aranan cevapların bulunması için özenle eklenir. Bunun için Otelq sitesine bakabilirsiniz.

Otelq Çalışma Sistemi

Tesislerin tüm OTA verilerini yönetme özelliği bulunur. Ay başında yapılan çalışmalara ve hesaplamalara endeksli olarak ADR, doluluk, Ciro hedefleri gerçekleştirilir. Butik, küçük ve orta ölçekli otellerin büyük giderlerinin biri olan satış ve pazarlama departmanı yönetilir. Yalnızca OTA ile kısıtlı kalmaz. Otelleri toptancı ve offline data ile buluşturur.

Yeni tesis açılışlarında yapılan işlerin yoğunluğu zamanın tümünü alır. Profesyonel ekipler tesislerde etkili olarak, online ve offline kanalları belirler. Kurulum hizmetlerinin gerçekleştirilmesi sağlanır. Otelin ilk görünen bölümü olan resepsiyonla ilgili tüm ihtiyaçlar karşılanır. Konuyla ilgili Otelq sitesinden bilgi alınabilir.