SAĞLIK
Giriş Tarihi : 18-08-2022 23:20   Güncelleme : 18-08-2022 23:20

Gözaltı Dolgusu Mersin ile Işıltılı Görüntü

Gözaltı Dolgusu Mersin ile Işıltılı Görüntü

 


 

İnsanların cildi genel olarak kendini yenileme eğilimindedir. Ancak 30’lu yaşların gelmesi ile beraber bu durumda yavaşlamalar meydana gelir. Ve sonucunda cilt nemliliğini kaybederken aynı zamanda çok daha kuru bir yapıya ulaşır. Özellikle de yüz bölgesinde en ince deriye sahip yerlerden biri olan gözlerin alt kısmında ise zamanın etkileri çok erken zamanlarda kendini göstermeye başlar. Karakucak Klinik uzmanları tarafından yapılmakta olan gözaltı dolgusu Mersin uygulaması ile beraber ise ortaya istenilen ışıltılı ve etkileyici görüntünün çıkması mümkün oluyor.

Yaşın ilerlemeye başlaması ile beraber ortaya çıkan etkiler ilk olarak gözlerin alt kısımlarında kendini göstermeye başlar. Buna bir de stres, güneş ışınları, doğru beslenmeme gibi etkenler eklendiği zaman çok daha erken zamanlarda ilgili bölgede kötü bir görüntü ortaya çıkar. Kimileri gözlerinin alt kısmında ortaya çıkan kötü görüntüyü gidermek adına farklı yöntemleri deniyor. Ancak bunlar ne yazık ki istenilen sonuçların ortaya çıkmasını sağlamıyor. Alanında uzman isimler tarafından yapılmakta olan gözaltı dolgusu Mersin uygulaması ile beraber ise oldukça kısa sürede istenilen sonuçları elde etmek mümkün oluyor.

 

 

 

Gözaltı Dolgusu Nasıl Etki Eder?

 

Gözlerin alt kısımlarında kullanılması adına özel olarak üretilen bu dolgu malzemesi ile beraber bölgedeki çukurların düzelmesi ve göz çevresinde bulunan derinin kalitesinin artması mümkün olmaktadır. Karakucak Klinik uzmanlarının yapacağı uygulama sonrasında göz çevresi gençleşmekte, halka ve morlukların azaltılması sağlanmaktadır. Eğer ki gözlerin altında çukurlukların yanı sıra morluklar da ön plana çıkmışsa, dolgu işleminin yanında mezoterapi uygulaması da yapılabilir.

 

Gözaltı Dolgusu Ne Kadar Sürede Uygulanır?

 

Herhangi bir acı hissi ortaya çıkmadan konforlu şekilde gözaltı dolgusu Mersin uygulamasının yapılması adına ilgili bölgenin lokal şekilde uyuşturulması ile beraber işlemlere başlanır. Son derece ince uca sahip keskin olmayan özel kanüller ile yapılan uygulama yaklaşık olarak 15 dakika sürmektedir. Büyük bir dikkatle gerçekleştirilen uygulama sonrasında morluk gibi yan etkiler ortaya çıkmadığı gibi kişi günlük yaşamına da hiçbir sorunla karşılaşmadan hemen geri dönebilir. Bu uygulama genel olarak bütün yüz dolguları içerisinde en az ağrılı uygulama olmasından dolayı kadın ya da erkek fark etmeden isteyen herkes tarafından tercih edilebilir.

 

Kimler Gözaltı Uygulamasını Tercih Edebilir?

 

Gözlerinin alt kısmında belirgin şekilde morluk, halka ve çukur olan kişiler, gözaltı dolgusu Mersin ile istediği sonuçları elde edebilir. Özellikle de ilerleyen yaşların beraberinde getirmiş olduğu etkilerin en iyi şekilde ortadan kaldırılması ve gözaltındaki derinin tekrardan yapılanmasıyla göz çevresinin gençleşmesi adına bu dolgu oldukça etkili sonuçları beraberinde getirmektedir. Yapılacak olan işlemler ilk bakışta çok kolay gibi görülse de en ufak bir olumsuzluk beraberinde çok daha ciddi sorunları getirebilmektedir. Bundan dolayı gözaltı dolgusu için mutlaka deneyimli isimler ile iletişime geçilmelidir.

Gerçekleştirilen gözaltı dolgusu Mersin uygulaması, ilgili bölgeye tek seans olacak şekilde uygulanmaktadır. Eğer ki gerekli görülüyorsa, 3 ila 4 hafta sonrasında ilgili bölgede küçük düzeltmeler yapılabilir. Bu aşamada Karakucak Klinik uzmanlarının yapmış olduğu bilgilendirmeleri dikkatlice inceleyecek kişiler, herhangi bir sorun olmadan ilgili bölgedeki etkileri görebilecektir. Dolgu uygulaması esnasında hyalüronik asit içerikli maddelerin kullanılmasından dolayı, kişinin sağlığına hiçbir şekilde olumsuz etkiler bulunmayacaktır.

Yüzünde zamanın ve dış etkenlerin beraberinde getirmiş olduğu olumsuzlukları en iyi şekilde ortadan kaldırmak isteyenler, gözaltı dolgusu Mersin uygulaması ile beraber oldukça önemli bir bölge olan gözaltlarında en iyi sonuçları elde edebilirler. Çok daha ışıltılı göz altlarına sahip olmak isteyen herkes, https://www.karakucakklinik.com/ üzerinden uygulama hakkında detaylı bilgiler alabilir.