SPOR
Giriş Tarihi : 15-08-2022 02:19   Güncelleme : 15-08-2022 02:19

3 oyuncu aldı

3 oyuncu aldı


Bu doğrultuda Beşiktaş'ın genç futbolcusunun İspanya kampına gideceği açıklandı. Valerien Ismael; Emirhan Delibaş, Oğuzhan Akgün ve Berkay Vardar’ın ekibe dahil olmasını istedi.

Orhan Yıldırım

“Bilhassa 1970’lerin öncesine gidersek İstanbul, Ankara veya İzmir benzer biçimde bir şehirde kolaydır, her türlü imkanın olduğu fakat gene de imkansızlıklar varmış benzer biçimde değerlendirildiği günlerde, oralardaki insanların bazı şeyleri başarması düzgüsel karşılanabilir. Fakat ülkenin doğusuna gittiğiniz süre orada bazı faaliyetleri gerçekleştirmeniz için ortaya koymanız ihtiyaç duyulan çaba, metabahis mesela İstanbul’daki bir kurum, kulüp, şirket veya kişinin göstermesi gerekenden 3-4 kat fazladır. Sıkıntıların olduğu bir coğrafyada, öyleki bir dönemde Trabzonspor ülke futbolunun oldukca mühim bir kıymeti oluyorsa, bunu algı ettiğiniz an bu sizi ürpertiyor bir kere! Nasıl ağır bir mesuliyet yüklendiğinizin farkına varıyorsunuz. İşte o fark edişi yaşadığınızda da, bunun karşılığını bir şampiyonlukla, iki şampiyonlukla ödeyebileceğinizi düşünmüyorsunuz. "

Gürsel Axel Stadı'nda yapılan sunuma Göztepe adına Eski Başkan Mehmet Sepil ve CEO Aydın Kaya katıldı. Konuşmayı açan Mehmet Sepil, “Aydın, sigorta sektörünün en deneyimli isimlerinden biri. Biri, bu grup 3 yıldır sporla uğraşıyor, spora çok yatırım yaptı, İzmir'de son bir yılda yatırımlar yapıldı. Geçen yıl kadın voleybol takımının birinci ligde ana sponsoru oldu. Bu hayranlar, topluluklar ve şehirler için harika bir proje.