SPOR
Giriş Tarihi : 16-08-2022 23:21   Güncelleme : 16-08-2022 23:21

Hala şampiyon olacağımıza inanıyorum"

Hala şampiyon olacağımıza inanıyorum

Kaya, "Takımımızda bir ekip var. İyi bir başkanı, iyi bir liderliği, iyi öğretmenleri var ve en önemlisi toplum birlik içinde. Zamanım ve maç başlamadan önce "Şampiyon benim" diyen çok insan var ama ben yine de  şampiyon olacağımıza inanıyorum çünkü takımımıza inancım var. Bu nedenle duygularım güçlü ve beni aldatmayacaklarına inanıyorum. Son görevimden önce bazı futbolculara "Şampiyon olacağız" dedim. Bu yıl da aynı şeyi söylemek istiyorum” dedi.

"Akrabalarım ve Trabzonspor benim için özeldir"

Nevzat Kaya, Trabzonspor'da teknik direktör olmadığını, Burgundy Blues'un çıkarları doğrultusunda hareket ettiğini vurgulayarak şu açıklamayı yaptı.

"Taraftarlarımız Trabzonspor'u desteklediğimizi biliyor. Takımın gerçek sahipleri taraftarlardır, bu yüzden "sizi tekrar liderlikte görmek ümidiyle" duymak harika. Trabzonspor ve aşkımız için neler yapabileceğimizi çok iyi biliyorlar. Bu uzun süreli hayran için bizi kendi çocukları gibi görmek büyük bir onur. Her zaman Trabzonspor'un emrindeyim. Avni Aker Stadı'ndan başlayarak betovis yeni stadımıza ilk günden itibaren kutular aldım. Lider olsam da olmasam da Trabzonspor'un iyiliği için hareket eden biriyim. Akrabalarım ve Trabzonspor benim için çok önemli” dedi.

"Eşim Beşiktaşlı ve evlendikten sonra Trabzonspor'u desteklemeye başladı"

Ailesinden daha güçlü bir desteğinin olduğunu vurgulayan Kaya, “Evde bile böyle bir tutkum var. Muhtemelen benden daha heveslisin. Büyük kızım Trabzonspor'dan hasta. En küçüğü de abla olarak başladı. Okul programlarına göre onları Trabzon'a yarışmaya götürüyorum.