SPOR
Giriş Tarihi : 17-08-2022 13:22   Güncelleme : 17-08-2022 13:22

Bilgi edinme fırsatım oldu

Bilgi edinme fırsatım oldu

Buraya 3 yıl önce eski takımıma karşı bir hazırlık maçı için geldim. Hayranların yarattığı sıcak atmosferden keyif aldım. Burayı seçmeme sebep olan şey buydu. Buraya geldiğimde, bunun benim için doğru seçim olduğunu biliyordum.

JORGE JESUS FENERBAJE'yi seçmemin sebeplerinden biriydi.

Jorge Jesus iyi gidiyor. Daha önce onunla oynama şansım oldu. Flamenko takımı için harika bir iş çıkardı. Oradaki başarısı onu Brezilya'da daha ünlü yaptı. Onunla buluştum Buraya gelmemin sebeplerinden biri de bu. Her zaman kazanmak isteyen bir yönetici. Kazanamasa bile, oyuncularının her zaman elinden gelenin en iyisini yapmasını isteyen bir teknik direktör.

Zaferden başka bir şey düşünemiyoruz

Bu kulübün büyüklüğü ve taraftarları nedeniyle kazanmaktan başka bir şey düşünemiyorum. Bunun için hazırlanmaya devam ediyoruz ve herkesin buna hazır olduğunu düşünüyorum.

Çok sayıda hayran mesajı aldı

Hakkımda haberler  ilk çıktığı andan itibaren hayranlarımdan çok sayıda telefon aldım. Oyuncular için bu uzun zamandır hovarda beklenen bir olaydır. Bu, ne kadar ihtiyacınız olduğunu gösterir, ancak aynı zamanda sorumluluğunuzu da artırır. Bu sorumluluğu üstlenebilecek olan oyunculardır. Böyle bir cevap bizi sevindirir.

Takım saha dışında güçleniyor

Ben her zaman takım arkadaşlarıma yardım etmeyi seven biriyim. İtalya'da da  büyük kulüplerde oynadım. Sahada liderlik göstermeye çalıştım. Burada arkadaşlarıma saha dışında da mümkün olduğunca destek olmaya çalışıyorum. Ancak o zaman başarılı olabilirsiniz. Kariyerimde başarmak istediğim daha çok şey var. Saha dışındaki uyum, takımı güçlendirir.