SPOR
Giriş Tarihi : 18-08-2022 19:32   Güncelleme : 18-08-2022 19:32

Ancak ligin sonlarına doğru durgun geçen Yunan futbolcu için bir teklif yapıldı

Ancak ligin sonlarına doğru durgun geçen Yunan futbolcu için bir teklif yapıldı

İlk başta fikir, programı pek sevmeyen bordo mavili insanlara dönüştü.

ANASTASIOS BAKASETAS'ın yöneticisi harekete geçti

Aksham'ın verdiği bilgiye göre, Yunan futbolcu Ahmet Ağaoğlu'nun menajeri  ve ekibiyle görüştü. Tecrübeli yıldızın menajeri, bordo ve mavi takımlarda kulüpte arama yapmak için izin istedi. Bu istek Trabzonspor tarafından kabul edildi. Bu sürem başı kampında da tutuk performansıyla dikkatleri üstüne çeken Bakasetas’ın aklının transferde olduğu öne sürüldü.

Sözleşmesinde 12 milyon euroluk özgür kalma maddesi bulunan tecrübeli futbolcu için İtalyan’ın köklü ekiplerinden Fiorentina devreye girmiş durumda.

BAKASETAS’A TEPKİ GÖSTERDİLER

Bordo-mavili taraftarlar, Bakasetas’ın performansından bir fazlaca rahatsız durumda. Trabzonspor’un yapmış olduğu lensbahis hazırlık maçlarında etkisiz oyunuyla dikkat çeken Yunan futbolcu tepkilerin odağına gelmiş ve eleştirilere maruz kalmıştı.

AK Parti MKYK Üyesi ve Malatya Milletvekili Bülent Tüfenkci, ziyarette sarı siyahlı yönetimin sunmuş olduğu dosyayı da inceleyerek Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Mehmet Büyükekşi ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirmiş oldu.

Tüfekçi, ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: Şehrimizin ortak paydası Yeni Malatyaspor'un yeni dönemine kadar başarılar dilerim. Yeni yönetime büyük sorumluluklar düşüyor ve bize destek olmak gibi bir görevimiz var. Geçmişin olumsuz tecrübelerini unutmak ve yeni sezon için motive olmak acildir. Başkan Ahmet'in ve Yönetim Kurulu'nun heyecanını ve gayretini gördüm. Bunu kendi yolumuzla yapmamızı istiyorum.