SPOR
Giriş Tarihi : 19-08-2022 13:33   Güncelleme : 19-08-2022 13:33

Mircea Lucescu: Farklı bir taktik plana göre oynayacağız

Mircea Lucescu: Farklı bir taktik plana göre oynayacağız

Lucescu, Fenerbahçe rövanşında daha verimli oynayacağını söyledi ve Sarı'nın Lucescu, -Navy Blues'un yeni bir teknik direktör ve yeni oyuncularla farklı bir takım olduğunu söyledi. İlk maçta daha defansif oynadım ve rakibimi daha iyi tanımaya çalıştım. Bu sefer farklı taktik planlara göre oynuyorsunuz. İstanbul'da çok sayıda taraftarın önünde olacağız. Hedefimiz iyi  futbol gösterip turu geçmek."

Orta sahada Serge Oliveira'ya takviye yapan Galatasaray, iki ön-arka Riveros ile 10 kez transfer planlıyor. Ön libero için öne çıkan isim olan Florian Grillitsch mevzusunda hedefine ulaşamayan Sarı-Kırmızılılar, listesini güncelledi. Cim Bom, bir süredir temasların sürdürüldüğü Leverkusen’denNadiel Amiri’nin yanı sıra daha ilkin adları gündeme gelen Alkmaar’ınNorveçli betarina oyuncusu Fredrik Midtsjö ve Tottenham’dan TanguyNdombele için tekrardan harekete geçti. Bugün başlamış olacak ve 5 gün sürecek Avusturya kampında ön libero problemininin çözülmesini isteyen teknik direktör Okan Buruk, bu üçlüden ikisinin takıma kazandırılmasını istedi.

Midtsjö tamam Alkmaar planlanıyor

Galatasaray’ın gündemine 10 gün ilkin gelen Midtsjö’nün Alkmaar ile sözleşmesi önümüzdeki sürem sonunda bitecek. Norveçli oyuncu Sarı-Kırmızılılar’ın teklifini kabul etti. Bu geçişin önündeki engellerden biri, Hollanda ekibinden gelen bir sevk talebidir. Alkmaar, Sarı-Kırmızılı Erkekler'in 2.5 milyon euroluk teklifi için 3 milyon euro artı bir bonus talep etti.