GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-08-2022 17:45   Güncelleme : 24-08-2022 17:45

Dizaltı Protezi Satın Al

Diz altı protezler diz altı ile ayak bileği arasındaki güdüker için özel olarak yapılan ve uygulanan protez çalışmalarıdır.

Dizaltı Protezi Satın Al

Diz altı protezler diz altı ile ayak bileği arasındaki güdüker için özel olarak yapılan ve uygulanan protez çalışmalarıdır. Bireylerin diz ve ayak bileği arasındaki bacak bölümünün kaybedilmesi durumunda Dizaltı protezi kullanılmaktadır. Bu protezler farklı özellikler taşıyan özel sistemlere sahip aparatlardır. Diz altından itibaren bacağını kaybetmiş olan hastaların daha kaliteli ve daha verimli bir yaşam elde edebilmeleri için bu çalışmalar özel olarak yapılmaktadır. Böylelikle diz altı protezler kaybedilmiş organın yerine geçerek onun yapacağı işlevsel faaliyetlerin büyük bir kısmını yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

Nesa Ortopedi firması bugüne kadar yapmış olduğu başarılı protez çalışmaları ile en çok tercih edilen firmalardan birisidir. Diz altı protez uygulamaları için Nesa Ortopedi ile iletişime geçebilirsiniz. Protez ve ortez uygulamalarında uzman bir ekip görev almaktadır. Size özel en doğru ölçülendirmeler ile hazırlanacak olan diz altı protezlerini güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Dizüstü protezi satın al

Nesa Ortopedi bünyesinde diz altı protezleri ile birlikte dizüstü protezi uygulamaları da yapılmaktadır. Modüler ve klasik olmak üzere iki farklı sistem ile hazırlanan dizüstü protezler için firma ile iletişime geçebilirsiniz. Bu protezler diz seviyesinin üstünden başlayarak kalça ekleminin hemen alına kadar olan bölgeyi kapsamaktadır.

Diz üstü protezler çocuklar ve yetişkinler için her yaşa aralığında kişiye özel olarak hazırlanmaktadır.  Bunun için Nesa Ortopedi ile iletişime geçebilirsiniz.