SPOR
Giriş Tarihi : 22-08-2022 02:33   Güncelleme : 22-08-2022 02:33

Geldi ve sevgi dolu iklimimize büyük katkıda bulundu

Geldi ve sevgi dolu iklimimize büyük katkıda bulundu

Öncelikle 24 günde bu yeri mümkün kılan NEP Grubu personeli olarak bu görev için emek verenlere ve bu nişanlıyı bu kadar çabuk getirenlere teşekkür ediyorum. Burayı güzelleştiren, güzelleştiren ve katkıları her zaman burada hatırlanması gereken sevgili kardeşim ve çalışma arkadaşım Erden Timur'a teşekkür ederim. Teşekkürler ilelebet Ellerinizi sağlıklı tutun. Bu hafta sonu çok önemli iki genel kurul var. Cumartesi bütçe ile ilgili, Pazar günü Ada dahil, Galatasaray’ın haiz olduğu tüm gayrimenkullerin geliştirilmesi ve Galatasaray Spor Kulübü’ne yarar üretmesi için yetki isteyeceğimiz bir genel kurul var. Bu kalabalığın aynen Genel Kurula da gelmesini isterim. Yönetimlerin kendilerini kuvvetli hissetmesi, kendilerini Galatasaray’a hizmet etmek için daha oldukça motive hissetmelerin başlangıcında gelen şey katılımın yüksek olması. Tamamımız Galatasaray için varız, yaşasın Galatasaray!”

Sporcuların şov maçları ile etkinlik devam ederken gecenin ilerleyen saatlerine kadar Galatasaray Lisesi mezunlarının oluşturduğu müzik grubunun şarkıları Galatasaray Adası’ndan yankılandı.

UEFA Şampiyonlar Ligi 2’nci Ön Eleme Turu rövanş karşılaşmasında deplasmanda Fenerbahçe ‘yi 2-1 yenik eden Dinamo Kiev, adını ilelebet giriş 3’üncü ön eleme turuna yazdırdı. Ukrayna milli takımı teknik direktörü Mircea Lucescu maç sonrası basın toplantısına katılmadı.

Deneyimli teknisyen TV sunucusuna şunları söyledi: Her şey planlarımız dahilindeydi ve işe yaradı ve biz kazandık. Ama hayranları görmezden gelemezdim ve böyle bir alkış almayı beklemiyordum ama yazık oldu."