SPOR
Giriş Tarihi : 22-08-2022 11:34   Güncelleme : 22-08-2022 11:34

Perez defans hattında defans oyuncusu olarak oynuyor

Perez defans hattında defans oyuncusu olarak oynuyor

Zaman zaman sol bek olarak oynuyor. Biz gerideyken Marsilya için 49 maça çıkan Perez, üç asist yaptı. Tecrübeli oyuncu, kariyerinde en çok Santos adına forma giydi.  89 maçta 5 asist yaptı. 1.90 cm boyundaki Brezilyalı futbolcunun şu anki piyasa değeri 7 milyon euro. (özgürlük)

İran lig takımlarından Sepahan, Kocaeli Başiskele bölgesindeki Edis spor kompleksinde yeni bir sezon öncesi antrenman kampına laligabetting ev sahipliği yapacak. Geçen sezonu ligi üçüncü sırada tamamlayan takım, bir ay önce teknik direktör  Jose More ile anlaşmıştı. José Mourinho'nun yardımcısı ve Türkiye'de Antalyaspor'u çalıştıran Portekizli teknik adam, antrenman öncesinde İhlas haber ajansına açıklamalarda bulundu.

"Gelecek için çok büyük hedeflerimiz var"

Morais, soruşturmanın büyük adımlar attığını ve yeni ekibin Sepahan'a yerleştirilmesinden bu yana hedeflerine ulaştığını söyledi. İlk olarak, bir ekip oluşturmak ve sistemi dağıtmak istiyorsunuz. Bir kültür yaratmak istiyoruz. Sepahan köklü bir büyük  kulüp. Ana hedefimiz sistem kurulumundan sonra başarının devam etmesidir. Elbette ligde güçlü bir takımız. Başarımız devam edecek. Kaliteli laligabetting giriş oyuncularımız var. Sonuç olarak gelecek için çok büyük hedeflerimiz var” dedi.

"Türkiye Ligi herkesin başarılı olup çıkabileceği bir ligdir"

José Morais, genç Türk antrenörlerin gelişimini takip etmede başarılı olduğunu söyledi. Ülkeyi çok iyi biliyorlar. İlerlemeleri devam ederken ve ülkeyi iyi tanıdıklarından başarılı olmak için  acele ediyorlar.