SPOR
Giriş Tarihi : 24-08-2022 12:38   Güncelleme : 24-08-2022 12:38

Daha da zorlaştırmama sonucu aldı

Daha da zorlaştırmama sonucu aldı

Çizme ekibinin saatler içinde ödemeyi Beşiktaş ’a göndermesi sonrasında Emirhan, yeni takımına katılmak için İstanbul’dan ayrılacak. Önceki gün Sampdoria’yla oynanan hazırlık karşılaşmasıyla Vodafone Park’taki taraftarına veda eden Emirhan, yeni kulübüne 5 senelik imza atacak ve 600 bin Euro kazanacak.

‘Beşiktaş’ı temsil edeceğim’

Emirhan İlkhan, toplumsal medya hesabından yapmış olduğu açıklamayla taraftara duygusal bir bildiri vermişti. Yetenekli oyuncu, "pablosbet Kulüple sözleşme imzaladığımda yurtdışından uygun bir teklif gelirse belli bir miktar para bırakabilmem için anlayış istedim. Çevrilip çevrilmeyeceğini bilmiyorum. Bu durumun benim için  ne kadar zor olduğunu paylaşmak istiyorum.Yurt dışına gidersem Beşiktaş'ı ve Türk futbolunu  temsil etmek için elimden geleni yapacağım

Amazon Prime Free Games, Ağustos 2022'de açıklandı. Üyeler, Prime Gaming üstünden 6 keyifli oyunu ücretsiz bir şekilde alacak. Peki geçtiğimiz ay Far Cry 4 ve WRC 8 FIA World Rally Championship şeklinde yapımları parasız icra eden platform, ağustosta hangi oyunları abonelerin beğenisine sunacak.

Platforma gelmesi belli olan 6 oyundan yalnız Amazon Prime üyeleri yararlanabiliyor. 7.90 TL karşılığında abone olabileceğiniz Prime, pablosbet giriş bununla beraber ilk kez abone olacak kullanıcılara hususi bir ay süresince parasız tecrübe etme sürümü de sunuyor.

StarCraft: Remastered

Zak McKracken and the Alien Mindbenders

Beasts of Maravilla Island

Recompile

ScourgeBringer

Family Mysteries: Poisonous Promises

Amazon Prime Gaming, parasız olan oyunların yanı sıra bazı yapımlar için de parasız paketler veriyor.