SPOR
Giriş Tarihi : 25-08-2022 12:41   Güncelleme : 25-08-2022 12:41

ilçesinde Beşiktaşlı taraftarların organize etmiş olduğu etkinliğe katıldı

ilçesinde Beşiktaşlı taraftarların organize etmiş olduğu etkinliğe katıldı

Burada davul zurnayla karşılanan Kocadağ, Yusufeli Kaymakamı Hüseyin Kaptan’ı ziyaret ettikten sonrasında bir restoranda imzalı forma dağıttı.

Başkan Yardımcısı Kocadağ, Beşiktaş taraftarıyla her fırsatta diyalog kurmaya çalıştığını söyledi. “Biz Yusufeli'yiz. Altıparmak Yusufeli köyünden İstanbul'a taşındık. Dedemden bozdurgitsin beri buraya geliriz. Tüm ailemizi ve arkadaşlarımızı burada ziyaret etmek istedik. Bu vesileyle Beşiktaşlı arkadaşların düzenlediği bir organizasyona katıldık. Bu aşamada ikimiz de Beşiktaşlılarla Yusufeli’nden ve Artvin’den gelen arkadaşlarımızla burada buluştuk. Oldukca güzel bir buluşma oldu. İstanbul’dan formalar getirmiştim, futbol topları getirmiştim, onları dağıttık. Doğal bizim gittiğimiz her yerde, Anadolu’nun her köşesinde ne kadar fazla Beşiktaşlı katabilirsek bu büyük camiaya, ne kadar oldukca evlatları Beşiktaşlı yapabilirsek hepimiz için de ayrı bir mutluluk, bir kıvanç vesilesi oluyor. O noktada gittiğimiz yerlerde bu biçim emekler yapıyoruz. Beşiktaşlılarla birlikte olmaya çalışıyoruz. Burada da hemşerilerimizle, Beşiktaşlılarla birlikte olduk, çokta mutlu olduk” ifadelerini kullandı.

“Oldukca güzel hazırlık süreci geçirdik” de

Takımın oldukca güzel bir hazırlık süreci geçirdiğini kaydeden Kocadağ, “Uzun dönemdir kamp yapamıyorduk. Bu sürem öncesi iki tane kamp yaparak hem Avusturya’da hem İspanya’da kamplar ve oldukca ciddi rakiplerle hazırlık maçları yaparak hazırlandık. Bu maçlarda artıları, eksileri hocamız değerlendirdi. Bu hafta lig başlıyor. Cumartesi günü Kayserispor’la inşallah lige başlayacağız. Dün akşam itibari ile bozdurgitsin giriş bir transferimiz daha İstanbul’a geldi. Takıma takviye noktasında hocamınız istediği 1-2 bölge daha var.