SPOR
Giriş Tarihi : 25-08-2022 16:41   Güncelleme : 25-08-2022 16:41

Konuşması oyuncuya çok yardımcı oluyor

Konuşması oyuncuya çok yardımcı oluyor

“YENİ BİR KÜLTÜRE GİRDİĞİM ZAMAN ORANIN YEMEKLERİNİ KEŞFETMEYİ ÇOK SEVİYORUM”

Evde olmayı, dinlenmeyi, video oyunları oynamayı, film izlemeyi oldukca seviyorum. Akşam yemeği için dışarı çıkmayı, yeni restoranlar keşfetmeyi, yeni bir kültüre girdiğim süre oranın yiyeceklerini keşfetmeyi oldukca seviyorum. Asla kuşku yok ki burada da aynısını betzula yapacağım. Brezilya’da kolay bulunabildiği için Arap yemeklerine hakimim. Burada da aslına bakarsak benzerlikler bulunduğunu düşünüyorum. Türk yemeklerini seveceğinizi düşünüyorum.

Taraftarların bu sezona en iyi şekilde hazırlandığımızdan emin olmaları gerekiyor."

Taraftarlarımıza şunu söylemek isterim; ilk olarak bana göstermiş oldukları sevgi ve saygı için teşekkür ediyorum. Aynı şekilde benim tarafımdan da onlara karşı saygı hiçbir süre noksan olmayacak. Sahada savaşım ve savaşmak hiçbir süre noksan olmayacak. Bu yıl tüm maçlarımızı kazanma parolasıyla lige başlıyoruz. Oldukça güzel bir yıl olacağını düşünüyorum. Lütfen onları güvende tutun ki  bu sezona olabildiğince güvenli bir şekilde hazırlanabilelim.”

Yeni sezonda 1. Lig Spor Toto'da mücadele edecek olan Rizespor'un yeni başkanı İbrahim Turgut, yeni dönem çalışmasını değerlendirdi. Cumhurbaşkanı Turgut gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni dönemime geçişin devam ettiğini söyledi.

"Mükemmel bir teknik ekibimiz var"

Bir buçuk ay önce Meclis'te göreve başlayan Cumhurbaşkanı İbrahim Tuğut, hedefin Süper Lig'e yeniden girmek olduğunu söyledi. Turgut, “Şampiyonluk yolunda elimizden gelen her şeyi yapıyoruz ve  başaracağımıza inanıyoruz. Takımın birliği beraberliği, huzuru artırıcı tesirinin betzula giriş olmasını istiyoruz” dedi.