SPOR
Giriş Tarihi : 26-08-2022 19:43   Güncelleme : 26-08-2022 19:43

Takımı'na birinci olmak ve Avrupa'da iyi bir takımda oynamak dedi

Takımı'na birinci olmak ve Avrupa'da iyi bir takımda oynamak dedi

Doğal olarak sezonun planlaması hemen hemen belli değil. Federasyon izahat yapmadı. Biz ustalaşmış takımımız ile aynı hafta başlayacağımızı düşünmüştük. Sadece izahat olmadı. Onunla ilgili bir haber bekliyoruz. Şimdi U19 takımının kordonbet 3 kalecisi var.  A takımının antrenmanlarına katılan ve bu dört kaleciyle çalışmaya başlayan Şeref Khan da var.  Kalecilerimiz zaman zaman değişiyor ve A takımımızla direkt antrenmanlara katılıyor, gelişimlerini takip ediyoruz. Etmeye devam edeceğiz. Tek hedefimiz A takımına, ustalaşmış takıma kalecileri iyi bir halde kazandırmak. Şu anda A takımda bulunan 4 kalecimiz de alt yapımızdan yetişen kaleciler. Bu da bizim açımızdan sevindirici” ifadelerini kullandı.

DENİZLİ (İHA)

Kayseri Erciyes A.Ş. destekleri ile Kayseri’deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafınca her yıl geleneksel olarak meydana gelen Erciyes Moto Fest, Türkiye’nin dört bir yanından binlerce demir atlıyı zirvede bir araya getirecek.

26, 27 ve 28 Ağustos tarihlerinde Erciyes Dağı'na 2200 m mesafedeki Tekir yaylası çadır kamp alanında düzenlenen Erciyes Motosiklet Festivali şenlik ateşi ile başlıyor. Erciyes tarafından üç gün boyunca organize edilen etkinlik, her akşam konserler, yarışmalar, akrobasi gösterileri ve çeşitli eğlencelere sahne olacak. Ayrıca festival süresince  katılımcılara çekilişle çeşitli hediyeler kordonbet giriş verilecektir. Yusuf Cenup, Zehra Gülüç, Sancak, Ersan Er ve Kurtalan Ekspres gibi ünlü grupların sahne aldığı festivalde geçen yıl birbirinden sürpriz sanatçılar sahne aldı.