GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-08-2022 19:30   Güncelleme : 28-08-2022 19:30

Vogue Halı ile Profesyonel Hizmet Anlayışı

Yıllardır sektörde elde ettiğimiz deneyimlere bağlı kalarak her zaman kendimizi iyileştirmeye devam ettik.

Vogue Halı ile Profesyonel Hizmet Anlayışı

Yıllardır sektörde elde ettiğimiz deneyimlere bağlı kalarak her zaman kendimizi iyileştirmeye devam ettik. Bu doğrultuda sunduğumuz her bir hizmetin yenilenebilir ve sürdürülebilir olmasının yanı sıra tüketici haklarını kapsamasına da özen gösterdik. Sadece tüketici hakları değil aynı zamanda Kişisel Verilerin Korunması Kanunu da önemsiyoruz

Bu doğrultuda müşterilerimiz ile aramızda gizlilik sözleşmesi oluşturuluyor ve herhangi bir bilgileri 3. taraflar ile paylaşılmıyor. Vogue Halı olarak verdiğimiz hizmetlerimizden sorunsuz şekilde yararlanmak için sipariş oluşturmanız yeterli. Uzmanlarımızın ilgileneceği tüm tedarik ve teslimat süreçlerinde herhangi bir sorun ile karşılaşmayacaksınız.

Kısa Sürede Hızlı Teslimat

Ürünlerimizin stok sayısı olduğu müddetçe siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir. Aynı hafta içerisinde size ulaştırılacak olan siparişiniz için evinizi vakit kaybetmeden hazırlamaya başlayabilirsiniz. Sizler siparişi verip, halıyı kullanacağınız yeri düzenlemeden biz adresinize ulaşacağız. Uzmanlarımız tarafından yürütülen modern halı modelleri Vogue Halı güvencesi ile teslim ediliyor.

Sadece modern halı modelleri değil aynı zamanda soyut modellerden geometrik şekilleri içeren modellerimize kadar her biri kısa sürede adresinize ulaşıyor. Özel olarak ölçü değişimi talep edilmediği ya da bildirilmediği müddetçe hazır stok üzerinden işlem yapıyoruz. Stoklarımız her zaman tam oluyor ancak özel ölçüler için müşteri hizmetlerimize ulaşmanız gerekiyor.

Türkiye’nin Her Yerine Ücretsiz Teslimat

Yurt içi siparişler aynı hafta içerisinde ve ücretsiz kargo avantajı ile sizlere ulaştırılıyor. Yurt içi siparişlerinizde sizlere en iyi ve hızlı seçenekleri sunuyoruz. Aynı hafta içerisinde elinize ulaşacak olan kargonuzu güvenle teslim alabilir ve vakit kaybetmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Ön temizlik gerektirmeyen halılarımızı doğrudan kullanıma hazır halde sizlere ulaştırıyoruz.

Türkiye’nin her yerine güvenli, ücretsiz, sorunsuz ve hızlı şekilde ulaştırdığımız paketlerinize hemen ulaşabilirsiniz. Hızlı alışveriş seçeneklerimizden yararlanmak için yapmanız gereken tek işlem sipariş oluşturmak ve siparişi onaylamak. Vogue Halı salon halı modellerinden kaymaz tabanlı halılara kadar her biri sorunsuz şekilde adresinize ulaştırılmaktadır. Adresinize ulaşan kargoyu inceledikten sonra güvenle ve rahatlıkla kullanabilir ve konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Taksitli ve Ekonomik Halı Alışverişi

Tüm halı ihtiyaçlarınızı en uygun fiyatlar ile karşılıyoruz. İsterseniz kredi kartı ile taksitli alışveriş yapabilir isterseniz de doğrudan peşin ödeme ile alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Uygun fiyatlı salon halısı modellerimizi takip eden özelleştirmelerimizden de kolaylıkla yararlanmanızı sağlıyoruz. Sizler için hazırladığımız her bir hizmetten güvenle yararlanabilir ve herhangi bir sorun yaşamadan siparişinize ulaşabilirsiniz.

Kısa sürede adresinize teslim edeceğimiz uygun fiyatlı kaymaz tabanlı halı modellerini güvenle kullanabilirsiniz. Halınızı teslim aldığınız an kaliteyi fark edecek ve modelden vazgeçemeyeceksiniz. İlk günkü gibi kullanabilmek için ise halınızın özelliklerine göre temizlik yapmaya özen göstermelisiniz. Uzun yıllar boyu kullanılabilir olan Vogue Halı ürünlerini evinizde, iş yerinizde, çocuklarınızın odasında ve daha birçok yerde güvenle kullanabilirsiniz.