GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-08-2022 13:52   Güncelleme : 29-08-2022 13:52

Harley Davidson Kemer

Harley Davidson tarzınızın en popüler tamamlayıcılarından biri olan kemerler, farklı tasarımıyla her sezonun trend parçalarından biridir.

Harley Davidson Kemer

Harley Davidson tarzınızın en popüler tamamlayıcılarından biri olan kemerler, farklı tasarımıyla her sezonun trend parçalarından biridir. Dikkat çeken kemer çeşitleri boyunuza göre almanız gereken ürünlerdir. Çünkü pantolon kemerleri bazen yüksek belli ürünlerde bel altında, bel ortasında veya göbek üst kısmına kadar olan bölgede kullanılmaktadır. Bu yüzden seçeceğiniz ürünün bedeninize uygun olduğundan emin olmalısınız.

Harley Davidson kemer genellikle deri, nubuk ve süet gibi dayanıklı malzemelerden yapılırken bazen kot, metal veya diğer malzemelerden de yapılır. Bu alternatifler arasından zevkinize ve giyim tarzınıza en uygun modelleri seçerek güçlü bir tarz yaratabilirsiniz. Sade ve zarif tasarımlara sahip göz alıcı kemerler, aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli renk ve boyutlarda gelir. Ürünün en belirgin özelliği gösterişli kemer tokası detayıdır. Harley Davidson online shop farklı stillerde sade ve sade seçeneklerle karşımıza çıkan kemer tasarımları, ışıltı ve ihtişamı sevenler için havalı tokalı kemerler olarak da tasarlanıyor.

Metalik Detaylı Kemer Tasarımı

Metalik detaylı deri, nubuk veya süet kemer alternatifleri kemer tasarımlarında sıklıkla karşımıza çıkıyor. Ayrıca tamamen metal kayışlar da yükselen trendler arasında yer alıyor. Metalik Harley Davidson kemerler, birçok farklı giyim ürünü ile kolayca kombinlenebildiği için popülerdir. Pantolon ve etek gibi farklı giyim seçenekleri ile kullanılan iki delikli kemer seçenekleri, metal malzemelerden tokalı ve standart kemer üretimi ile ortaya çıkmıştır.

Son moda trendleri arasında grafikleri ortaya çıkan zincir kemerler de oldukça popülerdir. Hareketli harf detaylarıyla tasarlanan modeller, dinamik ve şık görünümüyle gece ve gündüz favori kıyafetlerinize mükemmel uyum sağlayacak şekilde tasarlandı. Harley Davidson online shop çift tokalı kemer seçenekleri, belirli moda trendlerini stilinize dahil etmek için en iyi fırsatı sunuyor. Jean ve şort başta olmak üzere geniş bir ürün yelpazesi ile çift taraflı kemer tasarımlarını değerlendirebilirsiniz.

Kaynak: https://www.harleydavidsononlineshop.com/kemer-ve-toka