GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2022 13:45   Güncelleme : 30-08-2022 13:45

beIN / KURALINA GÖRE PROGRAMI BAŞLIYOR

Türkiye Futbol Federasyonu’nun tarafsızlık ve eğitimin önemi prensipleri çerçevesinde hazırlanan beIN / KURALINA GÖRE Programı ile haftanın kritik pozisyonlarını değerlendirecek.

beIN / KURALINA GÖRE PROGRAMI BAŞLIYOR

Salı akşamları beIN SPORTS’ta yayınlanacak KURALINA GÖRE Programı’nda Merkez Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı ve Hakem Hocası Murat Ilgaz ile UEFA Hakem Kurulu Başkan Yardımcısı ve TFF Hakem Eğitimi Danışmanı Hugh Dallas haftanın kritik hakem kararlarını değerlendirecekler. 

Futbol oyun kurallarının, FIFA VAR Protokolü’nün futbolseverlere doğru anlatılması amaçlanan KURALINA GÖRE Programı’nda haftanın Süper Lig maçları oynanma tarihine göre sırayla değerlendirilecek. Haftanın maçları bittikten sonra her Salı akşamı beIN SPORTS’da yayınlanacak programda kritik kararlar görüntüler eşliğinde değerlendirilecek. Futbolseverlerin futbol oyun kurallarını bilerek maçları izlemesinin futbolumuzun marka değerini ve seyir zevkini arttıracağı düşüncesiyle hazırlanan programın eğitim misyonu ön planda olacak.

Türkiye Futbol Federasyonu’nun şeffaflık, adalet, güvenilirlik prensipleri çerçevesinde Türk Futbol ve televizyonculuk tarihinde ilk kez Türkiye Futbol Federasyonu iradesi ve Merkez Hakem Kurulu yönetiminde hayata geçirilen projelerden birisi olan KURALINA GÖRE Programı’nın ilk bölümü 30 Ağustos Salı günü saat 22.30’da beIN SPORTS 1 ve beIN SPORTS HABER’de şifresiz olarak yayınlanacak.