GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-08-2022 14:16   Güncelleme : 30-08-2022 14:16

Paribu sponsorluğunda gerçekleşen Bozcaada Caz Festivali yoğun ilgi gördü

Türkiye’nin alanında öncü teknoloji şirketi ve lider kripto varlık işlem platformu Paribu’nun ana sponsorluğunu üstlendiği 6. Bozcaada Caz Festivali sona erdi. Yoğun ilgi gören festival kapsamında 3 gün boyunca birçok konserin yanı sıra 50’den fazla etkinlik düzenlendi.

Paribu sponsorluğunda gerçekleşen Bozcaada Caz Festivali yoğun ilgi gördü

Paribu ana sponsorluğunda, 26-28 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşen “Yedi nota, bir ada: Bozcaada Caz Festivali” Türkiye’nin dört bir yanından gelen katılımcılara ev sahipliği yaptı. 

 

Konser, atölye, panel, yürüyüş, gösterim, pop-up konser ve tadım gibi çeşitli alanlarda 50’yi aşkın etkinliğin yer aldığı festival kapsamında toplamda 6000’in üzerinde kişi ağırlandı. Festivalde, Paribu’nun Akustikhane iş birliğiyle “Yeni Yerli” projesi kapsamında organize ettiği 3 pop-up konserde Arda Alper, Özgül Bolat, Ali Alınpak’ın yanı sıra trompet sanatçısı Barış Demirel ile Emiran, Bozcaada’nın farklı lokasyonlarında katılımcılarla buluştu. 

 

Festivalde dikkat çeken etkinliklerden biri de Paribu’nun düzenlediği “Web3 ve Merkeziyetsiz Teknolojiler" başlıklı söyleşi oldu. Yoğun ilgi gören söyleşide Turan Sert ve Efe Bulduk kripto para ile teknolojik gelişmeler hakkındaki bilgi ve deneyimlerini izleyicilere aktardı. 

 

 

Paribu Hakkında:

2017 yılında kullanıma açılan Paribu, kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli kripto para işlem hizmeti sunuyor. Yaklaşık 6 milyon kullanıcısı bulunan platformda 7/24 kesintisiz kripto para işlemi ve TL yatırma çekme işlemi yapılabiliyor. Paribu, 7/24 hizmet veren Destek Birimi’yle kripto para işlemlerini kolaylaştırıyor. Paribu hakkında daha fazla bilgi için www.paribu.com adresini kullanabilirsiniz.