GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-09-2022 16:13   Güncelleme : 01-09-2022 16:13

Kıbrıs Araç Kiralama

KKTC yasalarına göre 8'den fazla yolcu taşımak özel izin gerektirir, bu nedenle 8 kişilikten fazla araç kiralayamazsınız.

Kıbrıs Araç Kiralama

KKTC yasalarına göre 8'den fazla yolcu taşımak özel izin gerektirir, bu nedenle 8 kişilikten fazla araç kiralayamazsınız. Bu nedenle şoförlü araçlar tur ve transfer hizmeti sunmaktadır. Sahip olduğumuz son model araçlar Lüks Sınıf Kıbrıs araç kiralama gibi lüks araçlara sahip olup, lüks lüks araç kiralamalarında tüm müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak için tüm araç kiralamalarında bunu sağlamaktadır. Genellikle sürücü veya tur rehberi olarak tercih edilir. İnsanların Kıbrıs trafiğini yurtdışına götürmek istememeleri, bu tür hizmetleri almalarına olanak sağlıyor.

Yüksek Kalite

Kıbrıs araç kiralama şirketleri, sundukları araçların yüksek kalitesine vurgu yapmakta ve buna araç kiralama filoları adını vermektedir. Müşterilerinin güvenliğini ön planda tutan araç kiralama firmaları, araçlarının bakım ve muayenelerinde büyük özen göstermektedir. Araç kiralamada kullanılan tüm araçlar teslimat öncesi kontrol edilmektedir. Her müşterinin titizlikle kontrol edilen aracı, bir sonraki seyahatleri için özenle hazırlanır.

Araç kiralamada müşterilerimizin güvenliğini ve konforunu sağlamak önemli olduğundan, ağırlıklı olarak son model araçları filomuza ekliyoruz. Havalimanı transferini isteyen yolcular da işlemi online olarak tamamlayabilir ve lüks araç transfer hizmetimizden faydalanabilir. Ercan Havalimanı araç kiralama transfer hizmetini kullanmak için bir müşteri temsilcisi sizi alacak ve lüks bir özel araçla otelinize bırakacaktır. Lütfen havayolunuzu, uçuş saatinizi ve gideceğiniz oteli bize bildirin. Lüks otomobil tutkunları için İdilcar Kıbrıs oto kiralama ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.

Kıbrıs'ta Araba Kiralamak En İyi Çözüm

  • Kıbrıs'ta kendi aracınız yoksa toplu taşımanın yetersiz olması ve taksi ücretlerinin yüksek olması nedeniyle araç kiralama vazgeçilmez bir hizmet haline gelmiştir. Bu, özellikle tatile gelen turistler için önemli bir çözümdür.
  • KKTC'de saat 18:00’den sonra toplu taşıma yoktur. Şehirlerarası bir taksi yolculuğu size en az 100 TL'ye mal olacak. Bir gecelik ücret eklemek, ulaşım maliyetlerinize önemli ölçüde katkıda bulunacaktır. Bu ve benzeri nedenlerle Kıbrıs'a gelen turistler ve Kıbrıs'taki yerli halk genellikle ulaşım maliyetinden muhtemelen daha ucuz olan tek yönlü taksileri tercih ediyor. Tüm bunlara bir de Kıbrıs'taki ucuz benzin fiyatları eklenince Kıbrıs araç kiralama hizmetleri daha da ucuza geliyor.
  • Türkiye'deki araç kiralama, ulaşım ve akaryakıt fiyatlarını karşılaştırdığımızda, Kıbrıs'ta akaryakıt fiyatlarının ve araç kiralama fiyatlarının Türkiye'den çok daha ucuz olduğunu açıkça görebiliriz. Ayrıca aşırı Kıbrıs yaz sıcağını yenmek ve konforlu seyahat etmek için klimalı kiralık araç kiralayarak kendinizi sıcaktan koruyabilirsiniz.
  • Aileniz, arkadaşlarınız ve arkadaşlarınızla Kıbrıs'ta mükemmel bir tatil geçirmek istiyorsanız kesinlikle kiralık bir araca ihtiyacınız var. İhtiyacınıza göre şehirlerarası seyahat edebilir, Kıbrıs'ın Girne, Lefkoşa, Gazimağusa, Lefke, Bahla, Dip Karpaz, Güzelyurt'ta doğal, tarihi ve turistik yerlerini ziyaret edebilir, Karpaz bölgesinde Altun Kum ‘da kamp yapabilir, doğayı keşfedebilirsiniz.
  • Ailenizle birlikte Kıbrıs'ta balığa gidebilirsiniz. Tek ihtiyacınız olan bir kiralık araba ve bir olta. Girne'ye yirmi dakika uzaklıktaki sessiz Alagadi, balık tutma ve ucuz, konforlu ulaşım imkânı sunar. İdilcar sitesinden Kıbrıs rent a car ihtiyaçlarınızda yanınızdadır.